Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Volali jsme pomluvy, vrátila se nepříjemná pravda, a to ze značné hloubky naší minulosti

názorová redakce

Začal to Hřib, Novotný a Kolář. Co na to Češka „Stydím se“. Video rozhovor s přímým účastníkem pražských bojů. Rusové nám nyní na oplátku připomněli jak viděli Masarykovo legionáře ruští pamětníci a kam zmizelo carské zlato?! Co na to diskutující Parlamentních listů? To si můžete přečíst také. I hluboko zakořeněné mýty jsou stále jen mýty, nikoli pravda. Pravda se nepředepisuje, ani se o ní nehlasuje. Pravda se hledá. Pak nutno, ale vyslechnout i argumenty oponentů a ty zodpovědně posoudit.

Stydím se za svou zem Za svou vládu i opozici, za státní politiku a politiky, za, mám pocit, nyní už většinu „občanů“. Za naprosté popření prosté slušnosti. Logiky, zdravého rozumu. Když pročítám diskuse pod články o Vrběticích, osvobození od Němců v pětačtyřicátém, o vakcínách proti koronaviru, částečně je mi smutno a částečně mám vztek. Kam se poděl rozum? Nadhled, pud sebezáchovy.

Kde se v lidech bere ta nenávist k Rusku a Rusům… Kde se bere ten vztek na to, že naši republiku z větší části osvobodila Rudá armáda… Kde se berou ti překrucovači historických faktů, popírači dobových zpráv, filmových dokumentů, nejen těch „komunistických“, ale hlavně a převážně z toho oslavovaného západu.

Žádný, ať už anglický, francouzský či dokonce německý dokument o druhé světové válce si nedovolí zpochybnit vítězství Sovětského svazu. Ale naše zemička, kterou přeplivneš, když se snažíš, to je jiná. Nás přece neosvobodili ti nenávidění Rusové, ale milovaní spojenci, že.

Oslavujeme sovětské zrádce Vlasovce a stavíme pomníky těm, kteří ještě pár dní před příjezdem do Prahy řádili a vraždili civilisty v Polsku. A do Prahy se dostali jenom proto, že jim byla Rudá armáda v patách a oni moc dobře věděli, co by je v Sovětském svazu čekalo. Všimněte si, že píšu důsledně Sovětský svaz, protože Sovětský svaz nebyl jenom Rusko, chápete, tak jako Evropská unie není Evropa. Vlasovci prchali ke spojencům, Američanům, Angličanům, hledali ochranu, a tak se pustili do Němců v Praze, protože ti jim stáli v cestě. A ostatně, nebyli to všichni Vlasovci, pouze jedna část, a to přes nesouhlas generála Vlasova. A jak zjistili, že jim tu pšenka nepokvete, táhli dál, bez zájmu o to, jak to v Praze dopadne. Dvojnásobní, ne-li trojnásobní zrádci.

Pokračování článku naleznete zde (PDF):

1 komentář: „Poděkování Rusku

  1. Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Třeba rovnou říct, že tzv. EU je jenom „křoví“ pro nově se obnovující fašistickou IV.Velkoněmeckou Říši pod vedením fašistického gangu Vlády USA. Třeba rovnou říct, že svět Západu nemá pro Svět Lidí žádný význam a že tím, že se svět Západu vrátil a vrací k antihodnotám fašistické III. Velkoněmecké Říše, tak od vlád v područí tzv.EU a pod kuratelou gangu Vlády USA nelze čekat nic, ani nové koncepce, ani nové myšlenky a určitě ne nová humanistická řešení vztahů mezi národy. Celé tzv. Západní know-how je návrat ke globalistickým otrokářským a tudíž satanistickým koncepcím starých Říší Babylonu a starověkého Říma a Anglosaské Veleříše, nad kterou „Slunce nezapadalo“. Tyto barbarské gangy otrokářských koloniálních vlád tzv. Západu se opět vzhlédly v jejich „slavné barbarské“ minulosti proto, že vycítily možnost zmocnit se území Ruské Federace prostřednictvím fašisté banderovské vlády, která se s pomoci gangu Vlády USA zmocnila vlády nad Ukrajinou.
    Poměry se v Evropě sklidní, když Ruská Federace bude přímo sousedit s Polskem a Slovenskem a Maďarskem. Nová geopolitická situace na Východe zbaví globální světovládní Idioty jejich velkopolských a Třímořských a Velkoněmeckých vizí o podmanění si Východu (Drang nach Osten) a též zbaví gang současné vlády USA jejich světovládních ambicí. Nová situace zbaví moci i ty naše-ne-naše malé „vládní“ politické Idioty kteří vygenerovali naši současnou nesvébytnost.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s