Megalitická celoplanetární civilizace předcházela celoplanetární antické civilizaci. Všechny hory jsou uměle vytvořeny – reliéf celé země je umělý – původně dle geometrickým vzorců – v podstatě se jednalo o celoplanetární energetický komplex volné energie, která de facto vyživuje i člověka. Celá planeta byla terramorfována dle květu života. Dnešní hory jsou ruiny megalitických měst, pyramid, obelisků, ohromných stěn atd.  Megalitické stěny a gigantické dlouhé zdi jsou ještě daleko mocnějším systémem než pyramidy. Megalitická civilizace zanikla celoplanetární katastrofou. Oceán stoupl o 4 – 5 km. Důkazy na Sibiři, Gigantické stěny složené z litých polymerních umělých granitových bloků – vyplněné  ohromným množstvím křemene. Našly se i zbytky kovových armatur. Tak byl postaven i Petrohrad, na jehož  gigantických základech bylo postaveno nové antické město. C

Následná celoplanetární antická civilizace stavěla vše z bílého umělého kamene nebo z bílého umělého mramoru (o tom je jiné video :-)) na megalitických ruinách. Všechny ornamenty na těchto bílých kamenech svítily.

Po další celoplanetární katastrofě byla na ruinách těchto antických měst (která byla postavena na ruinách měst megalitických) stavěna města z červených cihel (konec 17. a  začátek 19. století). Tato města zachovala ulice a prostorový konstrukt měst antických.

Po každé katastrofě se změnila atmosféra, tlak, množství kyslíku atd.

HYPOTÉZA GEORGIJE SIDOROVA: Georgij Sidorov byl účastníkem několika výprav na Sibiř, kde s geology a fyziky zkoumali megalitické stavby. Jejich podstatu de facto pochopili až při poslední návštěvě, kdy tajga vyhořela a nebylo vše zarostlé stromy. Tyto ohromující struktury patrně energeticky pracují dodnes. V jejich blízkosti má člověk fyzickou sílu, nemusí ani jíst ani pít, není unaven, má pocit, že by mohl létat a pociťuje velké štěstí. To znamená, že když tato megalitická civilizace vybudovala celou zemi, byl pocit štěstí na celé planetě. Celá planeta hýřila šťastným životem. Otázka zněla: nevím, jestli to dělá typ elektřiny, ale byl tam tak nádherný pocit ohromné šťastné životní energie a netýkalo se to jen lidí – ale všeho života, celé přírody. Tyto megalitické stavby generovaly skalární vlny, které aktivizovaly tzv. nulový bod – viz volná energie.

Všechny pyramidy jsou elektrárny na produkci skalárních vln, které aktivují volnou energii. Je vypočítáno, že jen jedna pyramida v Egyptě může vyprodukovat takové množství volné energie, která postačí pro náš celý svět. A takových pyramid byly na světě dva tisíce!

Isaac Newton neměl pravdu. Říkal, že gravitace se odvíjí jen od masy hmoty, ale ukazuje se, že gravitace se odvíjí i od piezoelektrického efektu. (Piezoelektrický jev (z řeckého piezein (πιέζειν) – tlačit) je schopnost krystalu generovat elektrické napětí při jeho deformování. Nejznámější piezoelektrickou látkou je křemen.) Megalitické stěny, pyramidy a obelisky zajišťují tzv. izotropní prostředí (izotropní prostředí má ve všech směrech stejné elektrické a magnetické vlastnosti.) V přírodě je ale běžné jen anizotropní prostředí. A proto pyramidy a stěny produkují energii nulového bodu – tedy tzv. volnou energii, která je absolutně výkonná. (V kvantové fyzice se energie, která vyplňuje vesmír, nazývá „energie nulového bodu“. Energie nulového bodu nemá formu, je všudypřítomná.)

Celá planeta byla megalitickou civilizaci terraformována, tedy upravena – globální a záměrná přeměna podmínek planety za účelem absolutní harmonie biologického života. V kosmu existují dvě formy civilizace. Ta první přetvoří z materiálů nitra planety její povrch – vytvoří hory a prostředí vhodné pro život a sama pak sídlí v nitru planety. Ta druhá civilizace – to jsme my, kteří žijeme pod hvězdami a využíváme energii planety a tvoříme na povrchu.

Před 38 miliony let byla planeta upravována. A nyní jde na Zemi o válku mezi těmito dvěma civilizacemi Všechna UFO vylétají z podzemí. Už z řeckých bájí známe tři civilizace – Zeus je na zemi, Poseidon ve vodě a Hádés v podzemí.

Proč došlo ke katastrofě? Aby byla Země zbavena části atmosféry, aby se snížilo elektrické napětí. Patrně na světě byly čtyři gigantické pyramidy – jedna leží na dně Atlantického oceánu (Atlantida), druhá v Tichém oceánu (země Mu) a další kde? G. Sidorov popisuje fyzikální procesy, jak skalární paprsek, který generují pyramidy je de facto absolutní jadernou zbraní. A tato zbraň zničila velkolepě vybudovanou atmosféru  Země a planetu Astra (Phaeton). A jak zničit civilizaci, když žije pod zemí. Pak je nutné zničit povrch planety celé.

Člověk je bioelektrická bytost a veškerý biologický život též. Člověk se živí nejen jídlem, ale zejména volnými elektrony.

Globální katastrofa před 2,5 milionem let zničila megalitickou civilizaci. Po tomto absolutním zničení země začala doba ledová, kdy byla pod ledem i  celá Evropa. Měsíc tehdy nebyl. Rozrušila se celá energetika Země, změnila se nebeská klenba. Po objevení Měsíce se Země dává do pořádku. Ve 14. století zničila zlatý věk další globální katastrofa a v 17. století další zničila celý antický svět. Další celosvětová katastrofa byla ve 40.letech 19. století (červené cihly).

Lidé PRVNÍ pozemské civilizace měli výšku 50 metrů. Právě pro takové lidi se stavěly MEGALITICKÉ stavby, které dnes považujeme za HORY! Tento film představuje důkaz, že hory Gornaja Šorija jsou uměle vytvořené. Byly vytvořeny lidskou rukou! Megalitická civilizace vzkvétala na Zemi dávno před antikou! Ale stavební technologie obou jsou velmi podobné! Samozřejmě s výjimkou velikosti staveb z období megalitického období. Dokonce i civilizace před bahenní potopou, která následovala starověkou, používala uměle vytvořený kámen. Od epochy k epoše se zřejmě měnila jen výška lidí, ale nejvyšší stavební technologie zůstaly stejné.

1 komentář: „SKRYTÁ HISTORIE ZEMĚ

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s