Jen se to kandidující členové Aspen Institute s velitelstvím ve Washingtonu zapomněli o tomto jediném programovém bodu zmínit. Nikde v předvolebních šarádách o tom současní vládní podporovatelé ukrajinských pučistů nehovořili. Nikdy a nikde se o tom nezmiňovali ani „opoziční“ protikandidáti.

Jsme součástí fašistického komplotu a stále to odmítáme vidět…?!

Nyní už se tím ani netají, jsouce opilí mocí tak, že už dle jejich myšlenkových pochodů není nutno brát jakékoli ohledy na názory širšího volebního plebsu. Na názorech občanů nesejde, protože už voličstvo vlastně nikdo nebude potřebovat. Za tři a půl roku, co zbývají do následujících parlamentních voleb, už přece bude dávno po vítězné válce a korporátní ředitelství Světa svým zasloužilým kolaborantským místodržícím zaručí pašalíky a prebendy do konce života.

Výše popsaný stav se snad může někomu jevit přitažený za vlasy, ale z veřejných zdrojů arogantně hlásané záměry a dlouhodobé přípravy na podporování západní agrese vůči Rusku dávají zapravdu i titulku tohoto článku.

Tak třeba člen AI a náměstek ministryně obrany pro řízení sekce průmyslové spolupráce MO Tomáš Kopečný se vyjadřuje ve svých prohlášeních zcela otevřeně. Podle Kopečného se totiž „pomoc“ Ukrajině začala na ministerstvu členky AI Jany Černochové připravovat již koncem loňského roku!

České miliardy na podporu vrahů vlastních občanů.

Ano, nešálí vás zrak! Již od loňska, potažmo jaksi od ustavení vlády pětikoaliční party je zřejmé, že se Česká republika připravovala na neskutečný vojenský sponzoring vražedného komedianta na ukrajinské prezidentské sesli. Za peníze českých daňových poplatníků, volitelů i nevolitelů těch nebo oněch, se nasazení rozvraceči českého státu hotovili k financování válečného běsnění, podpoře plánovaného dovozu ukrajinských gastarbeiterů a totální ignoranci vůči potřebám českých občanů.

Jak Kopečný uvádí, „když vypukla válka, byl už připraven seznam materiálu…“. Ukrajinský místokrál Jevhen Perebyjnys ani nemusel „apelovat“ a urážet české politikáře, jak on a další Zelenského diplomatická squadra předvádí po Evropě. Fialovic slouhové mu podporu „obrany hodnot“ přinesli nikoli na stříbrném, ale rovnou zlatém podnose. Tři miliardy od nás, daňových poplatníků dostali prostřednictvím vlády v podstatě ihned, 1,2 miliardy z promptně založeného fondu na pomoc Ukrajině se sešlo také bleskově. Zaplatili prý lidé a firmy. Inu, zbrojaři jsou jistě také lidé, že… A finanční toky pokračují.

Pátí nebo čtvrtí na světě? Prodejme zbytek Republiky, ať jsme jednou první!

Takže Kopečný s Černochovou bez uzardění zatížili úpějící českou ekonomiku obrovským zvýšením deficitu, které je nakonec marné a prostředky nekončícího penězovodu jsou vyhozeny oknem. Co náhodou nestačí Rusové zlikvidovat přesnými zbraněmi, je tradičně rozebráno oligarchickými bandity a se zbraňovou pomocí se kšeftuje téměř po všech kontinentech. Skutečným nedostatkem všeho totiž trpí zejména ukrajinská armáda, ale i nacistické gangy mezinárodních příšer, jak postupně vyplouvá na povrch z výslechů zajatých nebo přeběhnuvších příslušníků armády. No, a to by pochopitelně nebylo možné, kdyby veškerá finanční a materiální podpora dorazila tam, kam bylo plánováno.

Naši vládní rusobijci řízení Washingtonem docílili toho, že jsme se stali pátým největším podpalovačem horké války s Ruskem, která má však probíhat jen zhruba v oblasti evropského Trojmoří. Cíl je prostý. Maximální oslabení Ruska a vyhubení hlavně slovanského živlu na zmíněných územích.

Jde přitom o neskutečné množství peněz k více než 4 miliardám od nás na začátku konfliktu, postupně přibývaly další sumy i ze zahraničních kont a dnes je to slovy Kopečného „velmi důstojná suma a násobky toho dodáváme z dalších zdrojů.“. Pátý, možná čtvrtý největší sponzor zahájení Třetí světové války!

Vždycky je nějaká cesta, jen je potřeba jednou vyjít…

Není snad ani jasné, zda vůbec byla jaká volba. Tzv. opozice totiž není také žádná výhra! Neznamená to totiž, že Kopečný, Černochová nebo Pekarová jako členové AI jsou jedinými garanty tupé české účasti na přiživování konfliktu mezi nacisty a Ruskem. I kdyby minulý podzim vyhrálo ANO, dopadlo by to stejně. Zárukou je sám oligarchický předseda Babiš, členové AI jako Havlíček nebo Plaga a řada dalších.

Snad jen kdyby voličský potenciál ovládla SPD, třeba s podporou Trikolóry. Vojtěchem Filipem cíleně zlikvidovaná KSČM totiž nestojí za řeč. Utekli z ní dávno jak vlastenci, tak komunisté. Ale když si člověk vzpomene, jak postup Trikolóry do poslanecké sněmovny několik hodin před otevřením volebních místností zařízla jejich vlastní předsedkyně Zuzana Majerová-Zahradníková svým vyznáním o touze povolební spolupráce s ODS….? A když si jen vybaví, jak jednomyslně sněmovna včetně v pozoru stojící SPD odsuzovala „ruskou agresi“….? Mohlo to dopadnout jinak?

Jedna věc je jistá. Jinak to zcela jistě dopadne. Nacisty a jejich kohortu zabijáckých slouhů Rusko zase zpráská. Část z nic bude mít možná „štěstí“. Buď umrznou nebo pomřou hlady. Pro Čechy a Slováky se rýsuje jediná cesta. Ta ve stopách Masaryka a Štefánika, ta vyznávající husitské metody obrany národa.

Svatopluk Otava

komentátor ANS

1 komentář: „Válka proti Rusku – jediný program vlády po celé volební období.

  1. Přeji hezký den. Celý rodokmen tzv.EU a události kolem jejího působení jsou od počátku „křovím“ pro etablování IV.Říše jako pokračovatelky III.Říše. Tentokrát již v čele IV.Říše otevřeně stojí téměř celý USA vládní i nevládní establishment a spolu s nimi jako „spojenci“ celé hladové (nenažrané) Monstrum tzv. kolektivního Západu. V „objetí“ tohoto Monstra působí i vlády ČR i SR. S těmito hladovými strukturami „pracuje“ téměř celá prostitující OSN a její klony WHO a tzv. WEF, ve které se hlasitě ujali vedení šířitelé Systému Světovládního Smrtihlava. Jako rukojmí pro jejich fašistickou světovládní ideologii si vzali obyvatelstvo ve jménu „štěstí obnovitelné udržitelné budoucnosti“, základem které je sdílený nevědecký ale líbivě barevný Idiotismus.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s