Rusů a našich předků, vojáků a civilistů zahynulo tolik, že v důsledku toho má každá rodina ve svém „archivu“ a hlavně ve svém srdci fotky a písemnosti otců, matek, dědů, babiček, strýců nebo sousedů, kteří zahynuli nebo válku zažili. Máme tyto události uloženy v DNA.

Existuje mnoho autentických dokumentů, filmů. ČT1 je sama vysílala. Doufám, že tyto cenné dokumenty nezničila!!! Bylo by dobré tyto filmy o válce vysílat veřejně, třeba venku na plátno. To by vláda nevydýchala.

Váleční štváči jsou ti, kteří by chtěli zapomenout na minulost. Jsou to ti, kteří byli ve 2. světové válce poraženi. Jejich rodiny se nemohou chlubit svými „hrdiny“.

Anglie si po 2. světové válce nechala zaplatit NAŠÍM ZLATEM veškerou výbavu českých vojáků a pilotů, kteří za Anglii bojovali a mnoho jich za Anglii zemřelo nebo velmi těžce zranění, byli ohořelí atd. Existuje účetní seznam, kde jsou vypsány všechny jednotlivé položky výbavy pro české vojáky za oblečení, boty atd. Také tam vypisují PONOŽKY i KAPESNÍKY!!!!! Vše do špendlíku!!!! chtěli zaplatit, ti hajzlové, a oni tam za ně naši umírali. Moje maminka to viděla a byla z toho zděšená, jaká to byla sprostota – nechat si zaplatit i kapesníky!!! A také za rakve!!!

Němci nám reparace JEŠTĚ nevrátili. Jo, jsou to jen chytráci. Amíci taky. Jen vyvolávat války a krást a parazitovat v zájmu „míru, demokracie a lží“.

Srdce mi  nikdy nepřestane tlouct pro ty, kteří tak statečně umírali, trpěli, abychom MY mohli nyní žít!

Publikovala: Z.T. ANS

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s