Myšpule Svět . org a ANS – Den Vítězství Olšanské hřbitovy Praha 8.květen 2022 tradiční pietní akce – osvobození Československa ,pocta obětem II.světové války proběhla letos také i na Olšanských hřbitovech v Praze na čestném pohřebišti. Akce se účastnil motorkářský gang Noční vlci.


NEDĚLE 8.5. 2022 – od 10 hodin – na tomto místě proběhl nejdříve pietní akt veteránů a Pohraniční stráže,které jsme společně shlédli A HNED POTÉ NÁSLEDOVALA AKCE ANS, UCTĚNÍ PAMÁTKY VOJÁKŮ OSOVOBODITELŮ A POKLÁDÁNÍ KVĚTIN A VĚNCŮ.

Zvláštní poděkování patří organizátorům akce za mimořádnou odvahu, všem slušným a pravdivým lidem, kteří prokázali jak svoji odvahu tak to, že jim není lhostejný osud naší země ani její skutečná a pravdivá historie, členům a sympatizantům ANS za účast, motorkářům Noční vlci a policii ČR… provokatéři neuspěli, děkujeme!

Video ke shlédnutí zde:

Video na rumble.com

Video k volnému stažení k dalšímu šíření z ulož.to najdete zde.

Publikovala: Myšpule

4 komentáře: „Myšpule Svět . org a ANS – Den Vítězství Olšanské hřbitovy Praha 8.květen 2022 (video)

  1. Posílám Ti Myšpulko srdečný pozdrav. Jsem tak ráda, že Tě máme, že jsi mezi námi a s námi. Jsi jedinečná, dokonalá a přitom tak skromná, zasloužíš si veliké uznání za svou , jedinečnou originální tvůrčí Bohulibou práci pro svůj národ. Z celého srdce Ti Myšpulko děkujeme.❤️🇨🇿❤️

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s