Česká vláda není ani národní ani suverénní. Politický diletantismus se nedá jen tak prostě svést na nezkušenost, dosazování ryzích amatérů do klíčových pozic nelze nazvat jednoduše přehmatem.

Volič – nevolič, všichni neseme odpovědnost! I za idioty….

Počínání fialové bandy kormidlující chatrnou lodičku české státnosti přímo do víru ekonomické a válečné bouře, která propuká v Evropě, je cestou do nicoty. Nedá se přitom rozhodně tvrdit, že kabinet tupých loutek je zcela bez inteligence. Jakási mozková kapacita musí přece dlít i v kolaborantských lebkách politikařících lezců za pochybnou popularitou, co „zapomněli“ svým voličům sdělit programovou demontáž státu a národa, jak právě provádějí v praxi.

Tím má být řečeno, že i otitulovaná palice politologa nějakou absorpční schopnost přijímat informace musí mít. Jinak by se v ní nepodržely ani příkazy globálních loutkovodičů. Stejně tak i zfanatizovaná protinárodní sufražetka není úplně dementní, aby nechápala, jakých nepravostí, hříchů a vlastizrady se kolektivně dopouští i na těch, co je zmámeně volili díky neúspěšné kolaboraci předchozího kabinetu.

A tak je třeba už jen zdůraznit, že jelikož jakési schopnosti s pohybem na sociálních sítích  u těchto lidí jsou, jelikož jistá suma základních školních znalostí jim poskytnuta byla, bude jednou jen jim a nikomu dalšímu spočítána vina za vlastizrádné rozbíjení státu a české národní identity. Nelze se jistě domnívat, že klamaný a časem prozřevší národ bude snad k takovým lidským hyenám shovívavý a že snad i ty nejtvrdší tresty za vlastizradu budou jaksi přísné. Nebudou, protože koneckonců sebevrazi páchají sice sami sebevraždu, jenže si na cestě k vytoužené neexistenci chtějí vzít i lid této země kompletně s sebou. Neboť takové je přání „světa hodnot“ a „jejich způsobu života“.

Kdy už nám dojde, že Západ zajímají Čechy a Morava, ale bez Čechů?!

Západ má zájem o tento prostor ve středu Evropy, poněvadž je strategicky významný. Musí být opanován, aby se tímto uzlem mohly valit kohorty uklízečů a čističů, až dle jejich představ budou zdejší prostory posety zkrvavělými lebkami slovanského živlu, jehož bratrovražednou bitku anglosaští a sionističtí banksteři uměle vyprovokovali, přiživovali a znovu zapalovali. Jen proto, aby si zatažené kohouty ruských surovin mohli sami znovu pustit tak, aby veškerý profit již náležel jen „právoplatným“ majitelům světa.

Nedá se však říci, že by Němcům, Američanům nebo třeba Angličanům či Francouzům byli Češi lhostejní. Kdepak! Lhostejní jim nejsme, právě naopak! Vadíme tu! A kolaborantské pohůnky ovládající jistý počet domácích pandurů potřebují k uskutečnění řízené „sebevraždy“ národa. Podobně jako na Slovensku, stejně skvěle i v Polsku, kde se jim mimořádně daří. Roli kanonenfutru zatím plníme za vlády fialových výborně.

Plánem je asistovat choromyslnému velikáši a zakomplexovanému Kaczynskému při plnění jeho snů o Velkopolsku, plánem je prosit Rusko nenávistně o vypnutí energovodů a vymrznutí a vyhladovění našeho lidu opíjeného rohlíkem zelených vizí v kontrastu se slibovanými dodávkami energií. Jednou nám prý „pomohou“ absolutističtí šejkové z Kataru, jindy zase „hodní“ strýčkové Samové z Ameriky.

Jsme opovrženíhodní a k smíchu, zkrátka podle „reprezentace“.

Jisto je, že dnes se zatím smějí prvně jmenovaní i ti druzí, jisto také je, že čeští honiči čarodějnic fialové provenience jsou oběma k smíchu a nekonečně jimi opovrhují. Poněvadž si logicky říkají, že jen absolutně blbý národ si zvolí do čela tak křivé, tupé a všehoschopné blbce.

Jak se jim to dá vyvrátit? Jak „svět hodnot“ přesvědčit, že i obyčejný český sedlák ví, že dovážený předražený potravinářský odpad je jednoduše podvod? A je mu jasné nad slunce, že bez našeho kolaborantského politikářského spektra, by likvidace potravinové soběstačnosti nebyla možná? Jak vtlouci do hlav těm „odpovědným“, že neexistuje žádný zázračný americký plynař a katarský petrolejář, co by nám bez ekonomického kolapsu dodal základní porci energií, abychom si mohli rozsvítit a zahřát své rodiny?

Jak? No, asi jim to vtlouci do hlav, jinak to nepůjde. A říkat všem a všude, že nejdeme do války s Ruskem! A pamatovat si, že Rusům dlužíme a to nejen omluvu za naše idiotské válečné štváče, ricínové „hrdiny“ či psychopatické stavitele vlasovovských pomníků. A dávat rovněž vlastně najevo, že Ukrajině nedlužíme nic, ale je to naopak.

Zkrátka, že sebevrahům z řad politických hochštaplerů jsme nikdo nedali mandát doprovázet je k jejich sebevražedným ideálům. Je snad na tom něco nejasného?

Svatopluk Otava

komentátor ANS

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s