Douglas Valentine je americký spisovatel a výzkumník, který před napsáním svých knih vyzpovídal mnoho důstojníků CIA. Důstojníci s ním mluvili relativně volně, protože ho doporučil Bill Casey, bývalý ředitel CIA.

Po druhé světové válce se komunismus v USA stal bubákem, Sovětský svaz se stal nepřítelem a jedna z věcí, kterou udělala CIA hned po II. Světové válce, bylo to, že najali a oslovili spoustu nacistů. Nacisté byli zkrátka recyklováni a převedeni do CIA.

Raketoví nacističtí vědci a von Braun šli také pracovat pro Spojené státy, podíleli se na vývoji mezikontinentálních balistických střel.

Nacistická minulost jim byla odpuštěna a nacisté nyní pracovali pro Spojené státy, včetně chlapíka jménem Reinhard Gehlen. Tento muž byl původně nacistickým důstojníkem vojenské rozvědky, odpovědný za operace proti Sovětům ve východní Evropě. A právě tento chlapík se stal šéfem hlavního zpravodajského operátora CIA pro východní Berlín a Ukrajinu, kde měli nacisté zpravodajské agendy během II. Světové války a jménem svých nových velitelů aktivoval všechny sítě nacistických agentů.

Na Ukrajině byla velká část obyvatelstva fašisté, kteří aktivně se zapojili do války proti Sovětům. Po druhé světové válce se pak stali doslova „majetkem“ CIA. Takže CIA rozvíjí fašistické aktivity na Ukrajině již přes 70 let. Každý rok od roku 1948, kdy byla CIA uvedena do provozu, má na Ukrajině důstojníka CIA, který řídí operace, které vždy byly namířeny nejprve proti Sovětskému svazu a po zhroucení Sovětského svazu proti Rusku.

Je tu velká hybná síla, která se hromadila přes 70 let, kdy byly zavedeny rozsáhlé sítě agentů. Agenti jsou na místě po celá desetiletí a všichni pracují proti Rusku. Proto je dnes pro mainstreamová média a pro vládu tak těžké změnit anebo dokonce byť jen na chvíli uvažovat o dobrých vztazích s Ruskem.

NATO a celý důvod jeho existence byl vyhrožování a rozvracení Ruska. Sabotáže, rozvraty a podvratná činnost. Rozvracet a vyřadit z ekonomiky a obchodu.

Operace CIA na Ukrajině jsou jen špičkovým předvojem tohoto úsilí, takže když se podíváte na nedávné události na Ukrajině, musíte je vidět v tomto kontextu: jak se CIA po desetiletí snaží naverbovat ukrajinské politiky, ukrajinské podnikatele, kteří jsou kompatibilní se západoamerickými myšlenkami, hodnotami a hlavně se zájmy bojovat proti Rusům. Naverbovat je a založit jim bankovní účty, pak jim poskytnout polovojenský výcvik v tom všem, co CIA dělá.

Ukrajina byla jen předvojem. Tato operace proti Rusku svědčí o organizovaném zločinu CIA, který funguje na úrovni agentů. CIA de facto zorganizovala převrat, který svrhl proruskou vládu a nastolil na Ukrajině proamerickou protiruskou vládu. CIA již zde měla bezpečnostní služby a vojáky, a vytvořila zde soukromé milice, které pracovaly proti jednotlivcům na Ukrajině, kteří byli proruští.

CIA se chovala na Ukrajině stejně jako v jižním Vietnamu, nebo jakékoli jiné zemi, kterou okupují USA! Taková je situace na Ukrajině. Spojené státy totiž okupují Ukrajinu.

Ukrajinská vláda je okupační. Je podporována, financována a řízena Spojenými státy a podnikateli, vojáky a politiky, kteří podporují Američany a mají z toho prospěch.

To je v podstatě celá historie a shrnutí toho, co se dnes děje na Ukrajině, a také toho, jak tu CIA operuje prostřednictvím svých agentů. Organizace, které byly na místě přes 70 let, jsou předvojem této operace. Záměr CIA a americké angažovanosti na Ukrajině je vrhnout se na Rusko a balkanizovat Rusko absolutně. A také si ukrást Ukrajinu a vzít jí všechny přírodní zdroje, které jsou tam k dispozici, všechny zisky, které je z ni možné mít.

To je kapitalismus. To je nacionalismus amerických neoconů – a víte, koho mám na mysli. Jakmile CIA tady zařídila ten puč a nastolila si tak proamerickou vládu, tak Joe Biden si v neděli přišel do čela jedné z největších ropných společností na Ukrajině a američtí podnikatelé se snesli ihned jako supi, aby převzali všechny firmy. Byli jako mafie. Znáte ty gangstery, kteří mohou ukrást všechno. A to je přesně to, co dělají. A zvláště na východní Ukrajině, kde je spousta přírodního bohatství.

CIA se prostřednictvím svých aktiv v soukromém průmyslu snaží přivést všechny lidi, kteří jsou považováni za kompatibilní, do americké skupiny, kterou nevidíte při její špinavé práci. Nevidíte tu míru vydírání lidí CIA pomocí podsvětí – vyždímat zdejší lidi a vytlačit je z podnikání, ztrpčovat jim život, aby se vzdali svých firem. Rusové a ruští podnikatelé jsou zde ničeni. To je to, co se děje na úplně základní úrovni. Formují tu vlastní milice, aby terorizovaly kohokoli, kdo podporuje Rusko, jako tomu bylo na Donbasu a podobných místech.

Doporučuju si přečíst knihy a zjistit, jaké má CIA vztahy s bezpečnostními službami na Ukrajině. Jakmile byl převrat zahájen, převzala kontrolu nad těmito bezpečnostními službami CIA a začala sestavovat seznamy, zaměřené na lidi, po kterých by mohl jít. A jsou to lidé, kteří odpovídají za přírodní zdroje, které američtí podnikatelé chtějí. CIA nejde po instalatérech a tesařích, jde po velkých podnikatelích. To je to, co dělá CIA – dláždí cestu americkým obchodním zájmům, používáním nelegálních metod k dosazování těch politiků na Ukrajině, kteří se budou řídit americkou linií.

Celý rozhovor je zde:

To je přesně to, co se dnes děje na Ukrajině, ale o tom vám vůbec nic neřeknou média, protože je to tak dobré pro jejich podnikání.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s