Po internetu začal kolovat zajímavý, ačkoliv anonymní text, který publikoval například web: https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/ Text spadající spíše do kategorie humoru přinášíme i čtenářům blogu ANS. Ilustrativně jej doplníme videem o dění na Ukrajině, které na rumble.com zveřejnil kanál AENews.

Autoři telegramového kanálu „Vedomosti“ zveřejnili ironické shrnutí Zelenského vedení Ukrajiny během ruské speciální vojenské operace (Telegram-канала «Ведомство»
Источник: https://rusvesna.su/news/1651152679 ).

Po síti koluje takový text. Jak víte, v každém šprochu je pravdy trochu. Zelenskij je Putinovým agentem a co dokázal za pouhé dva měsíce:

1. Aktivně vydojil ze Západu peníze – nenávratně, protože je nebude mít kdo vrátit. Na politické mapě nebude žádný takový stát – Ukrajina – a nebude mít žádného prezidenta. Ober hlupáky.


2. Od zahájení speciální operace odešli téměř všichni velcí konkurenti z Ruska, čímž uvolnili místo ruským podnikatelům, a to je pro ně velká šance.


3. Vyžebrané zbraně se ničí přímo u vjezdů do skladů, takže i Scholz prohlásil, že Bundeswehru docházejí zbraně „pro sebe“.


4. Vypnul (prakticky) u celé Evropy plyn. Poslal ji zpět do středověku.


5. Vyprazdňuje kapsy řidičů, zemědělců, podnikatelů a výrobců automobilů v EU a USA.


6. Shromáždil celé dno ukrajinské nacistické subkultury – potetované dobrovolníky i žoldáky, marginály, idioty, maniaky, vrahy z Evropy a dalších zemí na jedno místo, kde je Rusové hromadně „balí do balíků“ a neprodleně předávají k Banderovi.


7. Sjednotil ruský lid kolem svého vůdce – Rusko nikdy za celou dobu jeho vlády nepoznalo tak silnou podporu pro kroky prezidenta a jeho kabinetu.


8. Poslal do emigrace celou kokotskou smetánku ruského popu a kinematografie s plnou náručí „pozdravů“ od vděčného ruského lidu.


9. Posílil rubl.


10. Dal Rusům Donbas a ještě není konec.


Rusko ještě nikdy nebylo na tom tak dobře jako za Zelenského.

Poradce prezidenta Zelenského přiznal, že ukrajinští vojáci píší svým blízkým, že válka je ztracena! (video)

To, že výše publikovaný text nespadá jen do kategorie černého humoru, ale že je na něm i špetka pravdy vypovídá následující video, které na rumble.com zveřejnil kanál Aeronetu AENews. Alexej Arestovič v něm v pořadu Marka Fejgina přiznal, že morálka ukrajinských vojáků rapidně degraduje na frontě a Kyjev se musí uchylovat k psychologickým operacím na udržení morálky armády.

Zdroj: https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/

Zdroj: https://aeronet.news/video-poradce-prezidenta-zelenskeho-priznal-ze-ukrajinsti-vojaci-posilaji-pribuznym-zpravy-z-fronty-ze-valka-je-ztracena-arestovic-v-rozhovoru-priznal-ze-kyjev-v-zajmu-udrzeni-moralky-armady/

1 komentář: „Jak Zelenskij za dva měsíce dokázal, že je Putinovým agentem.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s