Do redakce blogu ANS přišel zajímavý email, který jsme se rozhodli zveřejnit v nezměněné podobě,přesně tak, jak jsme ho obdrželi, jen jméno odesílatele jsme zkrátili na iniciály kvůli zachování soukromí. Osobně mi přijde zajímavý i čas odeslání: 22:22

Jméno: Jan K.


Zpráva: Dobrý den, zkoušel jsem vám na FB poslat zprávu, nenašel jsem. Tak zkusím takto. Taková zajímavost, nevím, zda se k vám už dostala. 🙂

Po internetu koluje zajímavý komentář neznámého autora, který reagoval na slova předsedy ODS Petra Fialy, že „z východu nikdy nic dobrého nepřišlo, my jsme orientovaní na Západ, musíme být orientovaní na Západ“ . Jaká je skutečnost?
V komentáři mu neznámý autor připomněl tato fakta:
– Marxismus vznikl na „Západě“ a z Německa ho Lenin přivezl před více než 100 lety do Ruska.
– Nejvlivnějšími teoretiky komunismu se dávno před bolševikem Leninem stali v Německu Karl Marx a Friedrich Engels, kteří také stáli u zrodu prvních komunistických organizací.
– První revolucí ovlivněnou komunistickými myšlenkami bylo roku 1871 povstání pařížských komunardů.
– Fašismus nevznikl na východě, ale v Itálii, tedy na jihu Evropy.
– Nacismus nevznikl na východě ale v Německu tedy na „Západě“.
– Potupnou Mnichovskou dohodu proti ČSR v Berlíně nepodepsal s – Hitlerem ruský Stalin, ale britský premiér Neville Chamberlain, francouzský premiér Édouard Daladier a italský fašista Benito Mussolini.
– První atomovou bombu nevyrobili na východě v SSSR ale na „Západě“ v USA.
– První plynové útoky na frontě (chlor, fosgen aj.) neprovedli Rusové, ale Němci.
– První tzv. nervové plyny (Sarin, Soman, Tabun) nevyrobili Rusové, ale Němci r. 1939-42 tedy na „Západě“.
– Neomarxismus se po Evropě nešíří z „východní“ Moskvy, ale z německého Frankfurtu aj. „Západu“.
– Teorie o tzv. GENDER socializaci k nám pronikají cca od 70-tých let ze „Západu“ se vzestupem feminismu, nikoliv z Ruska nebo z Číny.
Multikulturalismus nevymysleli v Moskvě, ale je nám oficiálně proklamovaný Evropskou unií z Bruselu.
– Imigrační vlna Afričanů a muslimů nám nehrozí z Moskvy, ale ze „západní“ Evropy.
– Pokutami a tresty za oprávněné nepřijímání imigrantů nám nevyhrožují Rusové z Moskvy, ale EU z Bruselu.
To je tedy to ZÁPADNÍ DOBRO jen za posledních cca 100 let.
Česká republika patří do středu Evropy a tam musíme zůstat !!!

Jan K.

Čas 27.4.2022 v 22:22
Publikovala: Myšpule

3 komentáře: „P.Fiala: „Z východu nikdy nic dobrého nepřišlo, my jsme orientovaní na Západ, musíme být orientovaní na Západ“ . Jaká je ale skutečnost?

  1. Téměř všechno co bylo u nás dobré a hodnotné a funkční si dobyvatelé z nenažraného hladového Světa Kapitálu ze Západní hemisféry přivlastnili/přesunuli k sobě a co neukradli to zničili. To co nám tu tito šířitelé „Západních hodnot Světa Kapitálu“ jaksi nechali slouží k odlivu našich námi vyprodukovaných hodnot směrem k jejich bankám a finančním ústavům. Vzali nám vše co umožňovalo samostatnost myšlení a bytí. Jejich „demokracie“ je prázdná a založena na lžích a hodnotách maskovaného otro-kářství z 18.století…. Jejich loupeživé „hodnoty“ zaměřené na světovládu vygenerovaly 1. i 2. sv.válku a téměř všechny války od r.1953 do r.2022. Události na Ukrejině vznikly v lůně Západního světovládního dolárového Monstra. Jejich nenasytnost přinesla a přináší bezpráví a války a zdražování a nesmyslné degradační tzv. „zákony“ a antihodnoty všude, kde se usídlil USA systém vlády a jejich loupežné armády. Jejich hodnoty jsou hodnoty světovládního loupežného gangu, který přivedl i jejich i náš svět k úpadku ve všech civilizačních parametrech. Kolektivní Západ nemá nic k povznesení lidského ducha. Jejich hodnoty patří do náplně Smrtihlava – jak na té Ukrajině i u nás vidíme… My musíme být samostatní a soběstační jak jsme byly…před vyloupením prostřednictvím Monstra tzv. EU a před účinkováním chapadel moci Monstra z USA. Nic normálně lidského ze strany Západu neexistuje. Takže kam a kde nás to naši „vůdcové“ zavlekly ???

    To se mi líbí

  2. Jsme srdce Evropy,byli jsme a doufám,že pořád ještě jsme samostatný právní stát i když vlády od r.1989 se snaží aby tomu tak nebylo,proto na nás neustále tlačí a přesvědčují, že patříme na západ,nikdy jsme na západ nepatřili a tak by to mělo zůstat!😶

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s