Komupak asi američtí političtí pyrotechnici svěří zápalku ke krátkému doutnáku. Kdo bude zaúkolován odpálit slovanský Armageddon ve  Východní a Střední Evropě? Majdanem vyzkoušení Gruzínci, rozpínaví Rumuni nebo třeba nějací SSnostalgici z Lotyšska toho času ve službách vraždícího kokainisty Zelenského?

Zapálit, ale nehasit!

Úplně podrobné noty, které zřejmě přivezli rovnou dva dirigenti z Washingtonu do Kyjeva známy nejsou, ale dají se docela dobře odhadnout. Vzhledem ke skutečnosti, že zbytky nacistických vojsk jsou už prakticky na území Doněcka a Luhanska obklíčeny a hrozí jim stejný osud, jako před lety u Debalceve, je jasné, že ukronacistická armáda je v použitelné podobě pěších formací k nepotřebě.

Blíží se výročí oslav vítězství ve Druhé světové válce. V hlavním městě Moldavska Kišiněvě i navzdory poručníkování rumunsko-amerických „pozorovatelů“ a místní divě na prezidentském trůníku Maie Sanduové hodně prožívaná událost. Lákavá příležitost, jak navléci pár rumunských vojáků do moldavských uniforem, případně komando banderovců z Ukrajiny, vytvořit „incident“ pod cizí vlajkou zapůsobit katastrofu. Za předpokladu, že zvací dopis pro Rumunskou armádu je už vytištěn i s razítky a podpisy, Rumunsko bude vysláno „osvobozovat“ a Ukrajinské západní kohorty budou též na krvavá jatka „pozvány“.

Halič Wolodyjowskému, Moldávii Draculovi…

To Rumunsko, jemuž byla velkoryse odpuštěna vražedná kampaň při plenění ruských měst po boku SS, to Rumunsko, jež neuznává moldavštinu jako jazyk (tedy neuznává ani Moldavany jako národ), to Rumunsko, co poskytuje zázemí americkým četníkům a už se těší na zábor Besarábie jako kdysi, též manévruje zatím skrytěji na pomezí své „budoucí“ provincie.

Účet za zámořské „rady“ bude ovšem krvavý. Zpitomnělí Rumuni po vzoru zpitomělých Poláků vírají blaženě tu na severovýchod a onde na jihovýchod a už, už se těší na územní zisky. Jakkoli však osud Haliče je nejistý, poněvadž o praštěné, ekonomicky zruinované  teutony s ukrajinským přízvukem asi Rusko mít zájem nebude, moldavská zápletka hrozí obrovskou erupcí.

Kývnou-li Zelenského bandité na Sanduové pozvání na rande a budou si při té příležitosti chtít i střihnout jakousi trojku za účasti rumunských meteleskublesku, dopady budou strašlivé. Rusové bojují a své už si beztrestně masakrovat nenechají. Zbraně, které se dosud zdráhali použít jsou nakonec zbraně a konvenčně na ně žádný ze současných střelců nedosáhne. Ať už jde o hypersoniky, termobarickou munici nebo i cokoli horšího.

Napřed toho Rusa unavte! A když se to nepovede, dostanete – diplom!!!

A první kulkou z pušky uniformovaného Rumuna je NATO rázem ve válce s Ruskem a rukavice jdou dolů definitivně. Jistěže to Antony Blinken a Lloyd Austin nalajnovali kyjevskému feťákovi lákavě. „Vůbec se neboj, celé NATO Ti přijde na pomoc!“, ale ve skutečnosti je někde nějaká obezlička, aby se dokrvava zmazali jen podlidé z Východu a „Evropské hodnoty“ vycouvaly stejně opatrně, jako jejich velké vzory zpoza Velké louže.

Myslí si snad někdo skutečně, že pošahanými ministryněmi obrany po léta decimovaný bundeswehr nasadí třeba 5 z 10 provozuschopných stíhaček do rvačky s Ruskem? Nebo se přiřítí topgán Tom Cruise na staré L-39 a převede „rusákům“, jak si v Hollywoodu představují „Ducha Kyjeva“? Tak to prrrrr! Nejspíše se bude slovně demonstrovat pověstná EU a NATO na odiv stavěná jednota!

A necháte jim koridor na Danzig? A proč v Temešváru nechtějí eura?

Spíše to skončí tak, že než si Poláci otřou krev z lebky, zjistí, že jejich západní provincie už se zase nazývají Pruskem. A když si konečně v Dunaji ochladí besarábiechtiví Rumuni zdrchané zadnice, přijdou na to, že Timisoara je už zase Temešvárem a ještě asi se třemi miliony Maďarů se nachází v Eurosojuzem ostrakizovaném a stále jen káraném Maďarsku. Nu, co – projasní se situace, není-liž pravda. Ale aby toho jasnění nebylo až moc, aby z některých míst nezbyly třeba jen pohlednice dob minulých.

Těžko říct, komu z normálních lidí se může líbit taková písnička. Ale po zkušenostech s „jejich způsobem života“ se dá s vysokou pravděpodobností říci, že nějaké takové dílo představili Blinken s Austinem Zelenskému vydávaje té citlivé kumštýřské duši kakofonii za foxtrot.

Publikoval: Svatopluk Otava

komentátor ANS

1 komentář: „Střelci budou zase z Gruzie? Nebo se toho ujmou Rumuni?

  1. Pravděpodobně tento analytický článek přesně ukazuje, kam a kde doopravdy míří vojenská „pomoc Ukrajině“ – všude, kde jsou u kormidla Západní Idioti a jejich fašistické hodnoty. Jsou to darebácké USA gangy které oživují Velkoněmeckou IV.fašistickou Říší. Každý kdo propaguje jejich „hodnoty“ si koleduje o smrt…ve jménu „demokracie“ a „svobody“ a Světovládního nenažraného Světa Kapitálu. .

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s