Třicetileté snažení o ufackování Ruska se chýlí ke konci. Výsledkem ale nejspíše budou bolavé tváře EU i USA a modré zadnice Haličanů, a snad i Poláků. Jakmile otoky splasknou a modřiny vyblednou, zbude z EU možná směska chalífátů a oslabených národních států ve vražedném klání na Západě, jakož i hladovějící a mrznoucí boudy amerických mopslíků na Východě.

Víte, co je fifilis? (fialový fíkový list)

„Ta naše boudička česká, ta je tak hezká, tak hezká….“, bude si moci notovat pan profesor Fiala, jenž s pětikoaličním slepencem dokázal v rekordním historicky neuvěřitelně krátkém čase totálně zlikvidovat beztak churavějící zákonnost, rozcupovat Ústavu a přivést Český národ k další dlouhodobé bezvýznamnosti.

Vládní kolaboranti dotlačili pod americkou taktovkou plukovníka Koudelky naši zemi k bezmála smrtelnému nepřátelství s obrozujícím se Ruskem a „povýšili“ ji na vachrlatý evropský rezort pro dovolenky zdrogovaných amerických žoldáků či vystresovaných yossarianů, jak právě jen už formálně dojednává ministryně likvidace obrany Jana Černochová.

Ale o osudu (predikovaném těmi, co sedlají vládnoucí politikáře) naší vlasti ani tak tyto řádky být nemají. Vlastně je pouze ukázáno na zbytnělá ega našich stranických dutých hlav všeho druhu, kdy navzdory usilovnému závodění ve skoku do americké zádele, jedinkaté zaznamenatelné vystoupení českého premiéra na pozadí ukrajinské krize je zcela bezvýznamné pro náš další osud. Fiala i se svým slovinským protějškem měl pod naivní nálepkou „odvahy“ držet jakýsi fíkový list nad americko-polským plánem nového klínu do užitečné evropsko-ruské spolupráce a spolunažívání v míru. Více významu jejich trapný trip kdesi do Przemyslu neměl.

Polskobaltohaličsko

Američané mající dobře zmapovánu polskou chuť k maximalizaci svých představ o svých historických „zásluhách“ patrně rychle vytasili jakýsi plán B, jenž měl být použit v případě, kdy se vojenská situace na Ukrajině vyvine nečekaně rychle v neprospěch Západu. Ta situace je právě v běhu a jestliže nějakých 100 000 ruských vojáků momentálně obkličuje možná až čtyřnásobek ukrajinských sil, je třeba nahnat politický guláš do varu tak, aby světoví četníci měli pokud možno všechny cesty otevřeny i s možností kvapného ústupu a postoji: :Já nic, já muzikant“ před světovým obecenstvem.

Současný plán evropské apokalypsy je prostý. Stejně tak i pitomý. Na oslabení ruského protivníka Americe žádný ze současných evropský banditů není dost silný ani odhodlaný. Zde patrně Deep state vodící senilní atrapu amerického prezidenta spoléhá na spojenou nenávist banderovských Haličanů a mocensky nikdy neukojitelných Poláků. Chtějí tak nějak spíchnout lokální evropskou velmoc s asi 90 miliony obyvatel Ukrajiny, Polska a baltských republik, která by úctyhodnou rozlohou i počtem odhodlaných nepřátel byla trvalým klínem mezi Střední Evropu a Ruskem, střežícím vadnoucí ruské energovody a vytvářející základnu pro americký byznys právě v této oblasti.

I když je něco znemožněno, není to nemožné…!!!

Jenže – spíše jen plácnutím do vody se jeví další z projektů Pax americana. Náckovské části Ukrajiny zbude pro Velkopolsko jen menší kousek a jistě ne se 40 miliony potenciálních spojenců, ale sotva tak s polovinou, spíše méně. Když spočteme rezultáty vojensko-sociálního inženýrství made in USA dle libyjského scénáře aplikovaného volně na Ukrajinu, podstatné části bývalého ruského okrsku budou opět v Rusku, nějakých 5 milionů bude rozptýleno v Evropě, baltické esesáčky si Rusko jistě pohlídá, takže polská veleříše dočasného dosahu bude čítat tak kolem 60 miliónů duší. Je to dost, ale hladových a zmrzlých to na Rusy s jejich pokročilými technologiemi ve vojenství je hodně málo.

A jelikož zároveň islámští nájezdníci ve Skandinávii více méně otevřeně nacvičují „dialog“ se shnilým světem „evropských hodnot“, bruselští fanatičtí vyjevenci dále úspěšně torpédují sebemenší záchvěvy zdravého rozumu pro zachování elementární ekonomické soběstačnosti, čekají nás tak nějak historicky zajímavé časy.

Jakpak je to řečeno ve čl. 23 Listiny základních práv a svobod, které je nedílnou součástí našeho dosud prý platného ústavního pořádku? Takto:

„Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.“

Cenzura, zneužití nouzového stavu, nemravnost a arogance moci. Není snad „účinné použití zákonných prostředků znemožněno“? A nemáme snad i jakousi odpovědnost k těm, co (možná, ta šance stále je) přijdou po nás?

Svatopluk Otava

Komentátor ANS

1 komentář: „Jak USA likvidují úspěšně EU i sebe na Ukrajině.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s