Titulek snad vhodněji vystihuje „publicistický“ projekt TV Barrandov s názvem Týden Jaromíra Soukupa, dokonce možná lépe charakterizuje toto pokleslé médium jako takové.

Pavlač, ze které může být i drbně nevolno…

Exhibující narcis Jaromír Soukup dává v TV Barrandov prostor vulgaritě nejhrubšího zrna hlavně v pořadech, které se tváří obsahově politicky. Pro jednodušší publikum pak úspěšně donekonečna recykluje podprahové vzdělávání k nechutným úchylkám nejroztodivnějšího rozměru, homosexualitě, skupinovému sexu, nevěrám či prapodivným choutkám frustrátů, co se běžně nezvládají seznámit.

Ovšem ani jeho hvězdný tým sestávající z metrobisexuála Honzíka Musila, Neposlušné tenisky Heidi Janků či mediální baronesy Kateřiny Brožové nezvládá v jednom časovém záběru zvířit tolik bahna, sprosté manipulaci a pustého lhaní jako Všeználek, Všeuměl, Všudybyl Jaromír Soukup.

Je to sice už pár let, co Soukupovi dal vale tehdy ještě střízlivě uvažující prezident Zeman a ukončil v tomto médiu své televizní víkendové vstupy, ale od té doby šéf Barrandova skutečně „vyzrál“ do shnilého jablka žurnalistické profese, vedle nějž i jindy bezkonkurenční obraz psychopata Novotného z Řeporyjí poněkud matní.

Kdo neviděl, neuvěří.

O Velikonocích (dle pana Soukupa asi nejvhodnější roční době pro kýblování bahna z obrazovek) se žurnalistické hovádko v neděli opravdu rozmáchlo. Jeho Týden etc… zaplavilo moře tak primitivního, rasistického a hlavně blbého antiruského vytí, že náhodný divák ustrnul i s ovladačem v ruce a s nevěřícími smysly jen stěží pobíral to, co se ze zcela od reality oproštěného a chorého mozku valilo na televizní diváky i Soukupovo publikum. To možná též stojí tak trochu za zmínku. Jestlipak pan Soukup na tu klaku zpitomělých připochechtávačů dělá i konkurz? Nebo jim stačí, že jsou vidět vedle opravdu obrovského hovada? Nebo je motivuje něco jiného? Těžko říct. Ale pojďme raději k obsahu.

Totiž – obsah. Obsahem Soukupových tirád je už zmiňované antiruské vytí, kdy v úžasném tempu krmí uši i oči diváctva pseudoodbornými vsuvkami tu paekonomického, hned zase pahistorického i pageografického druhu a vzniklý gulášek pak plechovou hubou morduje do hrůzou otevřených očí a uší obecenstva.

Rusáci?

V neděli se tak jeho generálním tématem (jak jinak) stala situace na Ukrajině, dopad evropských šíleností na naši i evropskou ekonomiku a obětí Soukupova hanopění bylo pochopitelně Rusko. To Rusko a jeho prezidenta aspoň Jaromír Veliký zmínil, ale jeho obyvatelstvo už nikoli. Stále hovořil o jakýchsi nelidských tvorech, rusácích.

Mixoval, děsil a lhal neuvěřitelně. Sugeroval lidem, že náš letecký průmysl patří z velké části rusákům, čímž asi myslel vlastnické podíly ruských podnikatelů v Letu Kunovice, strašil, že i naše (se Soukupovým uchechtnutím) stíhačky L 159 z Aera Vodochody nepatří nám, ale Maďarům. (Řekl to tak nějak, že je to jaksi pěšky jako za vozem…) Rovněž si vycucal z prstu neuvěřitelnou lež, že možná 50% majetkových podílů v podzemních zásobnících plynu patří i rusákům, aniž utrousil byť jen zmínku, že nějakých 75% (a to je pravda a tragédie pro naši zem!) náleží Němcům.

Pak se pustil do HDP srovnávání Ruska s Holandskem a jak si krásně poradíme i bez ruského plynu. Dokořenil šuntovou podstatou čehokoli, co rusáci vyrábí, se slovy třeba: „Kdo by to taky chtěl, že jo…“, což demonstroval postarší fotografií automobilu Lada. Prý to stejně patří Francouzům. Možná tím myslel fakt, že úspěšný ruský model vzešel z původní oficiální italské licence Fiat.

Rus je Rus, Soukup je jenom rusák.

Inu, vše směřovalo k výsledku politikaření naší vládní pětikoalice, která na přání Bruselu i Wasingtonu postavila Českou republiku do role mezinárodních štětek, zrádců kohokoli za cokoli ve jménu „hodnot“. Taky k tomu, jak bude kabrňácké mít „hodnotový“ hlad a Fialovu drahotu a Černochové kříž na zaměřovačích ruských zbraní.

Trumpeta Soukup asi zapomněl, že Rusové už dlouho nejsou rusáci. Rusáci byli sovětští okupanti z roku 1968 a následujících let. Ale i v té době žili v SSSR mimo rusáků nejrůznějších národností i drtivá většina hrdých Rusů. A žijí tam dodnes. Nicméně rusáci nevyhynuli. Nikdy asi nevyhynou, zrovna v těchto dnech je jich plný Brusel, jsou narváni ve Washingtonu, Berlíně, Varšavě, Kyjevě, Praze…. Jestlipak Jaromír Soukup ví, že je skutečně mimořádně hnusným rusákem?

Publikoval: Svatopluk Otava

komentátor ANS

4 komentáře: „Hnojomet Jaromíra Soukupa

  1. Televize hnojometa Soukupa se stala útočištěm zneuznaných existencí a všehoschopných (za peníze) pokrytců. Viz třeba Jan Rosák, jinak nic netušící moderátor podvodu jménem Bingo. Dnes půjčuje svoji tvář debilitě s názvem Poklady z púdy. No hlavně že se národ baví a platí hnojometskému Barrandovu.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s