Důrazně vyzýváme naši vládu a další politiky, kteří činí stejné kroky jako vláda, aby okamžitě ukončili válečnou štvavou a nenávistnou politiku vůči Ruské federaci. Tím naši zemi zavlékají do války s Ruskou federací. 

Rusové jsou naši slovanští bratři a my odmítáme, aby nás naše vláda zavlékala do války s nimi na základě cizích – západních a převážně amerických – imperialistických dobyvačných zájmů. Naši lidé nesmí už nikdy umírat v jejich válkách a pro cizí zájmy. Současné jednání vládních a dalších politiků se rovná vyhlášení války Ruské federaci. Současné jednání vládních a dalších politiků se rovná vlastizradě. Všichni tito politici by měli okamžitě odstoupit ze svých funkcí a vzdát se svých politických mandátů.

Dále důrazně vyzýváme naši vládu, aby zajistila bezpečnost naší země a našich lidí i tím, že bude přísně kontrolovat utečence z Ukrajiny. Apelujeme na vládu, ať nedopustí, aby do naší země nekontrolovaně přicházeli nebezpeční zločinci s úmyslem páchat zde organizovanou trestnou činnost. Naše vláda a politici takovým utečencům nesmí poskytovat jakoukoliv pomoc. 

Nevinné válečné uprchlíky, kteří jsou na útěku před nacismem na Ukrajině, samozřejmě na potřebnou dobu vstřícně přijmeme a nabídneme jim možnost profesní i studijní seberealizace. 

V Praze dne 12. 4. 2022

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS

Mgr. Adam Marek, 1. místopředseda ANS

Václav Kupilík, místopředseda ANS

Jitka Entlichová, místopředsedkyně ANS

______________________________________________________

S pozdravem Vaše ANS

2 komentáře: „Prohlášení ANS k válečnému štvaní naší vlády proti Ruské federaci.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s