Například tak nějak tripartitně. Koneckonců se na tom shodují špičky tripartitních jednání jako prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák, předseda České konfederace odborových svazů Josef Středula a ministr zemědělství Marián Jurečka.

Odborník prodá, blb daruje…

Všichni tři odborníci na legalizaci okrádání těch, co je ve skutečnosti živí, oblbují občany různými tezemi o příčinách a následcích hororového vývoje našeho hospodářství. Tak třeba unisono tvrdí, že jedním z hlavních důvodů obří inflace je v těchto dnech válka na Ukrajině. To je pochopitelně lež jako věž. Na Ukrajině sice probíhají boje a čeští protektorátní místodržící se je aktivně snaží podporovat dovážkou čehokoli, co tyto boje prodlouží, ale inflačního vývoje v ČR se tato záležitost nedotýká.

Jediným důvodem inflační spirály v souvislosti s tímto děním je náš sebevražedný příklon k připojování se, ba vyhlašování sankcí vůči Ruské federaci v zájmu likvidace slovanských zemí východní Evropy mezinárodním banksterstvem anglosaské provenience.

Zatímco vyčůraní Zápaďané vyzbrojují kyjevské nacisty typicky „na sekyru“ s tím, že v budoucnu až po uši svých prapravnoučat zadlužená oligarchická džungle jim tyto dluhy zaplatí, my, servilní podržtaškové těchto harpagonských hodnot, tak činíme nezištně. Fialovic „bylonáspět“ vláda posílá kvéry banditům zdarma.

Muslimové na západ, banderovci na východ! (A kam máme jít my, Češi?)

V době, kdy se na západ od Aše všechny politické reprezentace „starých zemí“ předháněji ve vymýšlení administrativních obstrukcí, aby z velké části nešťastné ukrajinské běžence, ale i šťastné ukrajinské mafiány nasměřovaly do bloudivého kolotoče česko-polsko-slovenského nedobrovolného „dobrodiní“, my se můžeme přetrhnout. Fialovic kamarila neumětelů velí k výrobě vítacích třepetalek a jejich rozmístění všude, kde trčí z nějakého baráku uvolněný rezavý roksor, „vyčarovává“ najednou statisíce volných bytů, rozdává přeštědré kapesné každému zájemci. Jen když má v budoucnu ten nejlepší úmysl majdánovitě obohatit hostitele tak, aby je už nikdy nenapadlo litovat svých dobrých skutků.

No, jo. Ale kdo to všechno (u nás!) zaplatí? Prostě všichni ti šťastní, co chodí jako stroje do práce, aby honili každou korunu pro své rodiny a díky žádnému času k zamyšlení ani většinou netuší, co všechno platí. Od toho, aby zůstávali co nejdéle v hořkosladké nevědomosti, aby si mysleli, že jejich domovy budou v bezpečí a jejich životy zůstanou klidné, se stará mimo jiné, stejně podlé vykladače, i trojka nesmlouvavých pandurů, zvaná obecně tripartita.

Šéf vysvlékačů pracujících z poslední košile Hanák, boss a hochštapler Středula, jenž nikdy pořádně nemakal, ale od svých 22 let intenzivně „chrání“ za peníze „zájmy“ těch, kdo opravdu pracují, jakož i vrchní pandur na ministerské stoličce Jurečka poplkali 12. dubna o tom, kdo bude cálovat panské rozhodnutí k likvidaci posledních zbytků české suverenity. Přiklonili se (jak jinak) k chytrému německému vynálezu.

Zaplať daně a my ti pak dáme nějaké peníze, ať si můžeš platit i svoji výplatu.?

Zavede se tzv. kurzarbeit. Už jsme to tu jednou v rámci mlžení o odklonech výsledků české ekonomiky do šedých zón měli. I s tím inzerovaným účelem „pomoci všem“, pracujícím, firmám, živnostníkům.

Česká republika sice nepatřila k vyvoleným západním filiálkám IV. Říše, kde stát dotoval díky tomuto vynálezu 100% mzdy zaměstnancům, jakož i ušlý zisk společnostem, to ne, ale aspoň prý nějakých těch 70% za nicnedělání nebo poflakování by stačit těm Čechům mohlo. Mohlo? Inu, musilo.

Poněvadž kdo by doplácel těch chybějících 30% pro Němce, když by Češi a jiní Východňané brali taky 100%? Nějací ještě východnější Východňané? Nikoli. Ti už tou dobou byli zaměstnání hlavně vyvražďováním svých ještě více východnějších bratranců a to hlavně proto, aby si nevšimli, že jim v té jejich pověstné obilnici nepatří už jedinkaté zrnko, nedejbože snad klásek….

A co že je ten princip kuzarbeitu, jimž nás hanáci, středulové, jurečkové a podobná fialová společnost hodlají spasit před inflací a nejspíše hlavně před přemýšlením? Jednoduché – veškeré bohulibosti, na nějž prostý lid i kořistníci v ekonomice tak dobře slyší, zaplatí stát. Třeba 70%, klidně i 80%, dokonce někde a někdy i 100%. I ušlé zisky.

A jak to ten stát udělá? Vybere na daních přece…, každý ví, že žádný stát žádné jiné peníze nemá, než ty, které vybere na daních? A od koho je vybere? Nooo, tak příkladně od firem, ale těm je pak v kurzarbeitu zase vrátí. A taky od zaměstnanců…?, a těm je taky vrátí? Ale ne, pořád, těm je nevrátí, ti to přece všechno musí zadotovat a zaplatit i za sebe, víme? Takové nenápadné, zcela vhodné a legální další zdanění. No, není to krásné? Takové celé „hodnotové“ a západní, jak se nám to čím dál tím více líbí?

Publikoval: Svatopluk Otava

Komentátor ANS

p.s.

Jeden stát má ovšem i peníze, které třeba ani vybrat nemusí. Prostě si je natiskne. Ale moc se o tom teď nepíše, asi nějaká poruch FED tiskáren, či co….

1 komentář: „Čechy je třeba okrádat legálně.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s