Tenisoví fanoušci jsou řádně naštvaní a celý sportovní svět se otřásá poté, co zcela bezprecedentní počet hráčů tento týden odstoupil nebo rovnou odešel z Miami Open. Celkem 15 hráčů nedokázalo turnaj dokončit, a to včetně mužských a ženských favoritů na vítězství.

Podle článku J.D.Ruckera z Free West Media :

Tenisový svět je v šoku poté, co favoritky turnaje Miami Open Paula Badosa a Jannik Sinner museli během čtvrtfinále Miami Open odstoupit ze zdravotních důvodů. Badosa, která se brzy stane světovou trojkou, se během zápasu proti Jessice Pegulaové udělala špatně a odešla z kurtu v slzách.

Badosa, kterou dokonce utěšovala její americká soupeřka, se po poradě se svým fyzioterapeutem rozhodla přestat hrát. Pegulaová se tak po Badosové rezignaci dostala poprvé v kariéře do semifinále tenisového turnaje v Miami, uvedl Yahoo Sports.

V mužském turnaji byl zase nucen odstoupit italský fenomén Jannik Sinner. Vzdal se po 22 minutách v zápase proti Francisco Cerundolo, číslo 103 ve světovém tenisovém žebříčku. „Když jsem podával za stavu 3-1 a 30-0, viděl jsem, jak se ohnul. Bylo to velmi zvláštní,“ řekl Cerundolo během rozhovoru. „Doufám, že je již v pořádku, protože je to skvělý hráč.“

Třiadvacetiletý Argentinec se tak se svou první účastí na mistrovském turnaji v Miami překvapivě dostal až do semifinále.

Pro tenisové fanoušky to byl druhý zápas v řadě, který skončil předčasně. Fanoušci reagovali šokem na bizarní tenisový den. „Co se děje?“ zeptal se někdo.

Nikdo ale neupozorňuje na samozřejmý fakt, že všichni hráči dnes musí být „plně očkovaní“, aby vůbec mohli soutěžit. Jak jsme již zaznamenáváme po několik posledních měsíců, tak většina hlavních sportů byla nyní zasažena „nevysvětlitelnými“ zdravotními problémy, které se náhle ve zvýšené míře začali objevovat u mladých a jinak zdravých sportovců. Potvrzuje to také naše další zpráva, že jen v březnu spadli tři cyklisté .

Lidi, tohle je tím očkováním! Neexistuje totiž žádná jiná možnost, zvláště když uvážíme, jak dokonce i CDC a další agentury uznaly, že „vakcíny“ proti Covidu způsobují významný nárůst srdečních problémů a to i u mladých a zdravých lidí, včetně myokarditidy, perikarditidy a srdečních záchvatů.

Ještě nikdy nebylo tolik výmluv a propagandy zaměřené na zakrývání pravdy jako se objevilo v souvislosti s těmito vakcínami. Lídři po celé zemi a na celém světě toho pro propagandu ohledně vakcín zneužili tolik, že se člověk jen diví, kdo že to vlastně tahá za nitky. Některé z důvodů toho všeho jsou nepochybně čistě osobní; každý politik, který vyjde najevo s pravdou o očkování, tak bude vyhozen ze svého úřadu rychleji než odešel Will Smith z hollywoodského elitního klubu. To samé platí také pro novináře. Korporátní média mají stejné investory a jsou možná ještě více spoluvina za šíření lží.

Ale může to být ještě mnohem horší. Jako mnoho věcí, kterých jsme byli svědky za poslední tři roky, se zdá, že existuje globálně koordinované úsilí o potlačení pravdy. Pandemické divadlo „Panic Theater“ se totiž stále ještě hraje a to i přes ten zvláštní únorový tlak demokratů na zrušení povinnosti roušek a očkování. Už se také mluví o 5. a 6. dávce vakcíny i když se ve Spojených státech zavádí teprve 4. dávka.

Je to všechno součástí programu The Great Reset? Je to všechno o ovládání lidí?  Nebo o vylidňování? Odpověď na všechny tři otázky je velmi pravděpodobně: „Ano“. Tyto vakcíny jsou nebezpečné. Sportovci na celém světě kolabují. Průměrní lidé zažívají doslova hrozné nežádoucí reakce. Na ty vakcíny umírají dnes desítky, možná dokonce stovky tisíc lidí. Mohou to ale být dokonce až miliony; data jsou utajována. Po celou dobu politici a hlavně korporátní média předstírají, že se vůbec nic neděje, pokud to ovšem zrovna nevidíme na vlastní oči.

Zdroj:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s