Je nesporné, že se s celým lidstvem cosi zvláštního děje. Nejviditelnějším znakem tohoto procesu je rozdělení lidstva na dvě zcela nekompatibilní skupiny: na ty probouzející se, svobodomyslné, vědomé a na ty stále ještě spící, kteří jsou z 99% několikrát testovaní, očkovaní, vzorně nosící hadr na hubě raději i po té, co povinnost jeho nošení vláda konečně zrušila. Kromě kávového filtru na hubě je jejich poznávacím znamením hlavně nesmysl nazývaný covid-pass, pak toi může být třeba ukrajinská vlaječka na klopě, baťohu či dětském kočárku a tupá, ale hlavním znakem je jejich naprosto nekritická poslušnost, ve svých názorech se totiž opírají převážně o všudypřítomnou demagogii, zločineckou mediální masáž, o všechna ta fašistická vládní nařízení (to, že jsou zřejmou známkou fašismu tito „lidé“ nechápou) a hlavně o sílu většiny čili o to většinové obrovské stádo propagandou vymytých a značně tupých hlav. 

Lidé v dnešním světě se totiž rozdělili na dva nepřátelské tábory a naprostá neslučitelnost koexistence těchto jedinců na jednom místě se zdá být mnohdy nepřekonatelná. Ostatně o čem tu mluvím zažívali mnozí lidé na vlastní kůži, někteří, jako jsem třeba já, která se rozhodla nepodřídit se fašistické šikaně v podobě nesmyslů jako je testování, očkování, hadry na držku, rozestupy a všechna ta covido-fašistická buzerace okolo falešné, mediálně vytvořené pandemie, to zažívali den co den. Můžu na sebe být hrdá, nepodřídila jsem se jejich buzeraci, hadr na držku mi za ty dva roky nenasadili ani nikdy nenasadí a prošlo mi to dokonce i v parlamentu. Očkovaná nejsem a ani v žádném případě nikdy nebudu, dokonce ani tehdy, kdyby to náhodou udělali povinné. Zastávám názor, že pouze já sama jsem jediným vlastníkem a pánem svého těla a jsem jediná, kdo může rozhodnout o tom, co si do svého těla nechám či nenechám píchnout. A covid-vakcína, stejně tak falešná, jako celá pandemie to rozhodně nebude. A urputná snaha režimu narvat to svinstvo úplně do všeho, co se na zemi hýbe ve mě jen prohlubuje můj odpor a podporuje mé přesvědčení o tom, že vše okolo této covid „vakcíny“ je úplně jinak, než je nám pravdoláskařsky tvrzeno.

Protože nechat se „očkovat“ jakousi falešnou pseudo-vakcínou proti vymyšlenému viru je skutečně debilita, na které se nijak nehodlám podílet. A to ani v případě, že jsem již kvůli své neochotě nechat se očkovat přišla o velmi zajímavou a dobře placenou práci. To je mi moje zdraví, svoboda a možnost svobodného rozhodnutí se, ale mnohem přednější. Dokonce jsem ani nepodlehla „lákavé“ možnosti nechat se „jako“ očkovat a to i přes to, že by se mi to finančně rozhodně vyplatilo, i kdybych očkujícímu lékaři dala těch oblígátních 5.000,- které si údajně poměrně běžně brali mnozí lékaři jen za to, že onu „vakcínu“ vystříknou do záchodu. Což je vzhledem k tomu, že kdybych byla očkovaná a tudíž mohla nadále dělat svoji práci, a těch pět tisíc bych si vydělala každý den, vlastně jen malé „všimné“. Jenže tím, že bych něco takového udělala, bych se sama začala podílet na tom obrovském vládně-mediálním podvodu a kolaborovala bych s režimem. Takže jsem místo rozhodovacího principu osobně výhodné – osobně nevýhodné použila k rozhodnutí své svědomí. Tedy něco, co oněm „silám“ stojící za tím vším vadí nejvíc, protože oni sami svědomí nemají. A dusit se v kávovém filtru na hubě, je další debilita, navíc člověk v tom papírovém zobáku vypadá jako úplný idiot, ostatně podívejte se na naší vládu, jak v tom vypadají a nákup bez respiku, tedy bez ochrany dýchacích otvorů jsem za poslední roky absolvovala mnohosetkrát. Ale občasné útoky zfašizované většiny také. Nepodlehla jsem tomu vražednému vládnímu divadelnímu představení, zůstala jsem zdravou neočkovanou a netestovanou a jsem na to hrdá. Protože mi na rozdíl od mnoha jiných lidí zůstala alespoň moje čest a jednala jsem na základě svědomí.

Musíme si konečně uvědomit, že ten skutečný svět kolem nás je opravdu naprosto odlišný od toho, co je nám dnes a denně tvrzeno všemi „oficiálními“ médii, politiky, ale bohužel dokonce i vědeckými, společenskými nebo duchovními autoritami. A že ta skutečná realita světa okolo nás je mnohem neuvěřitelnější než si vůbec dovedeme představit. Možná i tento fakt je důvodem toho, že se mnozí lidé prostě odmítají probudit, ačkoliv tuší, že v našem světě je něco hodně, ale hodně moc špatně. Bojí se probudit, protože tuší, že by neustáli to, co by spatřili až konečně otevřou oči. Bojí se pohlédnout pravdě do očí. Odmítají přijmout poměrně prostý fakt, že již dávno byl zahájen degenerativní proces lidstva vedoucí pouze k jedinému cíli – k zániku celé naší zdegenerované a v matérii hrubohmotného světa uvízlé civilizaci. A že se právě my nacházíme v době velkého finále tohoto procesu úpadku a destrukce. Přitom důkazy toho všeho leží přímo před námi, nám všem společně na očích:

Vlády skoro všech zemí světa se obrátili proti svým vlastním lidem, proti svému obyvatelstvu a veškerá jimi přijímaná opatření a zákony jsou vždy pouze destruktivního nebo totalitního charakteru. Naprosto ignorují jakékoliv protesty veřejnosti. Moje vlastní návštěva parlamentu ČR kam jsem šla jako host a kameraman ANS předat poslancům petičního výboru petici proti pandemickému zákonu, která dosáhla přes sto tisíc elektronických podpisů, to jednoznačně dosvědčila. Poslanci se těm sto tisícům nespokojených lidí a jejich vlastních voličů doslova vysmáli do obličeje. V obligátním zobáku z kávového filtru na hubě si jedna paní poslankyně kterou nebudu jmenovat klidně odešla v průběhu vznášení oprávněné kritiky vůči tomuto novodobému vyvlastňovacímu zákonu, co se jen pravdo-láskařsky jmenuje zákon pandemický. To však vedlo k tomu, že se petiční výbor parlamentu stal usnášení neschopný protože k tomu potřebuje minimálně šest poslanců a PO ODCHODU PANÍ POSLANKYNĚ JICH ZŮSTALO JEN PĚT. Byl to výsměch a doslova plivnutí do obličeje 100 000 lidí, kteří petici podepsali. A domnívám se, že 100 000 lidí není úplně zanedbatelné množství…

Důležité pravdy o světě kolem nás, vesmíru i o nás samotných jsou nám pečlivě skrývány a zatajovány, nebo jsou mainstreamem záměrně překrucovány. Školství je naprosto prolezlé neoliberálně demokratickou ideologií, vymývá dětem mozek již od raného dětství a pedagogičtí pracovníci dnes mají hodně daleko do ideálu morální autority a vzdělance v podobě učitele. Nejde přece pouze o to, abychom pouze bezhlavě přijali to, co nám poodhalují alternativní zdroje informací, které jsou stejně ve velké míře cenzurovány, ale bohatě zprvu stačí, když začneme my sami zkoumat všechny nám předkládané informace a pokaždé objevíme doslova záplavu oficiálních lží, polopravd či přímo dezinformací. Lžou nám totiž úplně všichni a lžou nám naprosto ve všem. Začněme si proto raději sami skládat puzzle současného překotně pádícího světa z prověřených informací a to hlavně od morálkou a časem prověřených autorit, ačkoliv nám o nich Google řekne, že jsou jen konspirační teoretici.

Oficiální lži naprosto o všem (vražedné lži mimochodem) a utajování ve všech oborech lidské činnosti (od historie, vědy, zdravotnictví, ekonomiky až po tajné kosmické programy) navíc naprosto deformované tržními principy a rozhodovacím principem osobně výhodné – osobně nevýhodné, dosáhly skutečně obludných rozměrů a je asi opravdu ten nejvyšší čas na to, zastavit všechny tyto sračky současného světa

Veškerá zveřejněná fakta by nás měla inspirovat k tomu, abychom rychle opustili naivní konzumní nahlížení na vše kolem vás a začali stavět na námi prověřených informacích, které nám umožní zorientovat se na naší společné nové cestě ke skutečné svobodě, k pravdě, historickému poučení a k platným vesmírným zákonům. My lidské bytosti se přece nemůžeme zdravě a správně evolučně vyvíjet, pokud neznáme a nedodržujeme ani ta naprosto základní životní pravidla a nerespektujeme základní kosmické zákony. Je nejvyšší čas to začít měnit a každý musí začít sám u sebe. Protože realita je taková, že to největší zlo dělají vždy jen obyčejní lidé obyčejným lidem.

Publikovala: Myšpule

Originál článku naleznete na https://myspulesvet.org

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s