Vlády skoro všech zemí světa se dnes obrátili proti svým vlastním lidem, proti svému obyvatelstvu a veškerá jimi přijímaná opatření a zákony jsou vždy pouze destruktivního nebo totalitního charakteru. Naprosto ignorují jakékoliv protesty veřejnosti. Naše návštěva parlamentu ČR kam jsem šla jako host a kameraman ANS spolu s několika dalšími lidmi předat poslancům petičního výboru petici proti pandemickému zákonu, která dosáhla přes sto tisíc elektronických podpisů, to jednoznačně dosvědčila. Poslanci se těm sto tisícům nespokojených lidí a jejich vlastních voličů doslova vysmáli do obličeje. V obligátním zobáku z kávového filtru na hubě si jedna paní poslankyně kterou nebudu jmenovat klidně odešla v průběhu vznášení oprávněné kritiky vůči tomuto novodobému vyvlastňovacímu zákonu, co se jen pravdo-láskařsky jmenuje zákon pandemický. To však vedlo k tomu, že se petiční výbor parlamentu stal usnášení neschopný protože k tomu potřebuje minimálně šest poslanců a PO ODCHODU PANÍ POSLANKYNĚ JICH ZŮSTALO JEN PĚT. Byl to výsměch a doslova plivnutí do obličeje 100 000 lidí, kteří petici podepsali. A domnívám se, že 100 000 lidí není úplně zanedbatelné množství… a dnes zveřejňujeme odpověď pana premiéra na žádost naší paní předsedkyně Aliance národních sil, paní Vladimíry Vítové, o osobní setkání. Jeho odpověď je, domnívám se, dostatečně vypovídající o všem výše uvedeném.Vážená paní
PhDr. Vladimíra Vítová
předsedkyně
ALIANCE NÁRODNÍCH SIL
Chudenická 1059/30
102 00 Praha 10
ID DS: 32k6fha


Čj. 11618/2022-UVCR-2
SA 11618/2022-UVCR


Odpověď na žádost o osobní setkání s předsedou vlády ČR


Vážená paní doktorko,
pan předseda vlády od Vás, jakožto zástupkyně občanů a předsedkyně Aliance národních sil, obdržel dopis, v němž jej žádáte o schůzku, na které by byl osobně seznámen s názory a požadavky občanů, kteří podepsali „Petici za zrušení pandemického zákona“. Petice byla projednána petičním výborem Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky dne 8. března 2022.


Předseda vlády se s Vaším dopisem seznámil a pověřil mne jeho vyřízením. Vašeho chápavého přístupu si velice váží. Vzhledem ke stávající geopolitické situaci, enormnímu pracovnímu vytížení jakož i momentální zdravotní indispozici pana premiéra se bohužel osobní setkání s ním z uvedených důvodů nebude moci uskutečnit.


Projednání petice petičním výborem se zúčastnil i zástupce Ministerstva zdravotnictví, které je orgánem, do jehož působnosti dle zákona č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy České republiky, ve znění pozdějších předpisů, daná problematika spadá. Dovoluji si Vám proto doporučit, abyste Vaše požadavky na zrušení pandemického zákona projednali případně přímo s Ministerstvem zdravotnictví, které je i předkladatelem Vámi kritizované zákonné úpravy.


S pozdravem
Ing. Petra Fojtíková
náměstkyně pro řízení Sekce Kabinetu předsedy vlády ČR

Digitálně podepsal
Datum: 31.03.2022
13:01:30.000+02:00
Ing. Petra Fojtíková
náměstkyně pro řízení Sekce Kabinetu předsedy vlády ČR

Za ANS publikovala: Myšpule

1 komentář: „Odpověď premiéra – pandemický zákon

  1. chování představitelů státní moci k legitimnímu zákonnému protestu občanů chápu jako hanebné a neomluvitelné. Formální zdvořilost a hlavičkové dopisní papíry nezakryjí buranství a pokrytectví jejich autorů.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s