Žádáme ředitele obou památníků, aby byla stažena ukrajinská vlajka, která tam nemá co dělat.

Citace z dopisů:

„Dovolte, abychom se zeptali, proč jste nevyvěsil ukrajinskou vlajku, když během posledních osmi let probíhala na Ukrajině občanská válka a byly tam vražděny tisíce Ukrajinců a dětí (viz Alej andělů) tzv. karatelskými oddíly Ukrajiny, které se veřejně pyšní fašistickou symbolikou? Proč jste nevyvěšovali vlajky napadených zemí v případě agresívních válek NATO (které byly v rozporu s rezolucemi OSN) – jedná se například o agresi NATO v Iráku, Lybii, Sýrii, Afghánistánu, o „humanitární“ bombardování“ Jugoslávie atd.

…………

Na základě uvedených faktů, které český mainstream zamlčuje anebo záměrně překrucuje, žádáme o stažení ukrajinské vlajky, neboť ukrajinská armáda se na nacismus přímo odvolává.“

3 komentáře: „Proč visí na památnících v Lidicích a v Terezíně ukrajinská vlajka?

  1. Tragédií je vyvěšení ukrovlajky nad památníkem Terezín. Podle pamětníků byli ukrajinští dozorci ještě horší než němečtí dozorci z řad SS. Je to výsměch umučeným lidem z koncentračního tábora.

    To se mi líbí

  2. Zdravím, vlajku jsem viděl hned v prvních dnech po vyvěšení, toto gesto nechápu dodnes ! Památník hrůz a genocidy nevinných lidí , památník kam jezdí celá Evropa aby se poklonili obětem !! Peníze se posílají, zbraně !? Ale na opravu pomníčků po krádeži mosazných destiček se za 20let nenašli !!! Smutné …..

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s