Každý pěšák prý nosí v tornistře maršálskou hůl. Ta, již vylovil ze svého zaprášeného telete Jaroslaw Kaczynski by ale musela být kouzelná, aby mohla zrealizovat velkopolské ambice prsícího se malého Jardy.

Velkopolsko na dohled (ale naštěstí v mlze…).

Je celkem jasné, že pod průhlednou záminkou jakési „mírové mise“ chce Polsko zamíchat kartami v probíhající denacifikaci pučistického režimu v Kyjevě ruskými divizemi. A to nejlépe tak, že „bratrsky“ obsadí Lvov a další haličské končiny. No, spíše však neobsadí. Velkopolské sny odhalil i politický elév a komediant Zelenský, jenž se pro změnu tak vcítil do role ukrajinského prezidenta, že ve svých fakeových „kyjevských“ vstupech z jakéhosi polského studia po vypeskování EU prozradil světu, že Poláci by ve skutečnosti při té mírové misi rádi…, no, prostě tak nějak opět územně narostli.

Jakkoli se Haličané a banderovci domáhali fyzického zapojení NATO do konfliktu, dostalo se jim „přátelského“ odmítnutí se slovní doprovodem, že „jsme na jejich straně“, jenže tak nějak spíš bezkontaktně. Tak jak vlastně ty další „polské“ okresy přifařit k Rzeczypospolite? Jednoduše. Kačer vytvořil NATÍČKO.

Kolik se toho teda sebere na tu křížovou (pardon…, mírovou) výpravu?

Mohutné síly Slovinců, Čechů, rozhicovaných Baltů a hlavně Poláků vtrhnou „humanitárně“ za svitu reflektorů do Haliče a bude se „osvobozovat“ a „bránit hodnoty“ (asi třeba minulou genocidu všeho neukrajinského obyvatelstva) a poženeme ty Moskaly…!!! Hrrr na ně!!! Jak spanilé blouznění! Ach, jak krásně nesplnitelné snění…. (Zaplaťpánbůh!)

Jakpak by si to asi ten novodobý Pilsudski- Kaczynsi představoval? Inu, Polská armáda stojí opravdu za zmínku. 110 000 vojáků už za cosi vydá a na bojišti to bude znát. Přidáme-li nějakých 7 000 slovinských reků a jeden baltický pluk SS, šplháme se někam ke 120 000. My, potomci husitů bychom dodali nějaké ty chemiky a třeba – špitál, to by šlo! Toho bude potřeba… Více asi nebudeme z našeho četníkového ansámblu moci dodat, protože nám to Němci nedovolí. Jestli to totiž čtenáři nevědí, tak 4. brigáda rychlého nasazení AČR spadá pod „afilační“ velení 10. divize Bundeswehru. Dílo to dalšího politického herce Stropnického, posvěcené genderovou válečnicí Šlechtovou. Copak asi kdesi ve studiu mohl fialový profesůrek konspirativně slíbit, že do té budoucí řeže s Ruskem ještě nasadíme? Techniku!!! Těžké zbraně dodáme!

To bude vypadat nějak tak. Ke zhruba 900 polských tanků přidáme našich pojízdných 39 a slovinských asi 100. A jsme přes tisícovku. Ke zhruba 130 polským stíhačkám a bitevníkům přidáme našich 35 a slovinských 9. Nažhavenci z Litvy, Lotyšska a Estonska žádnou takovou techniku zatím nemají, takže se tak trochu povezou, ale můžeme je pak vysadit v první linii, kde evidentně touží být, aspoň dle bojechtivého pokřiku po „mírové misi“.

A poženeme je (za sebou….)!!!

Takže co se dá vlastně predikovat ?

No, „mírotvorné“ letecké wingy operativně spíchnutého Natíčka zaberou ruským raketovým silám asi tak 3 hodiny práce. Pak budou „osvoboditelé“ bez letectva a Polsko i rovnou bez letišť. (My asi také…) Tytéž ruské raketové síly si pak podají i bojechtivou obrněnou vozbu, může to být při „taktickém“ rozptýlení i celodenní šichta, zbytek dorazí cvičně nepoškozené ruské letectvo.

Opěšalí harcovníci pak budou dílem hledat, kde (obrazně řečeno) nechal tesař v širém válečném poli díru, částečně se pak po vzoru svých nacistických kammeraden poběží schovat pod sukně ukrajinských žen, z nichž ty prokazatelně ruského původu mohou „hodnotově“ i tělesně obohacovat. Též po vzorů „hrdinů“, „Sláva Ukrajině, hrdinům sláva!!!“

Vlastně to bylo docela dobře, že nám „demokratické vzory“ po rozbití Republiky rovněž zničily armádu. Dovede si někdo dnes představit, že by měl jistý fialový pošuk dnes k dispozici nějakých 200 000 vycvičených vojáků, asi 900 letadel a více než 4 500 tanků na hraní, což byl nemobilizovaný stav ČSLA? A že by je půjčil severnímu sousedovi, kterým není žádný Vladislav II. Jagelonský ale Jaroslaw Pošahaný?

Svatopluk Otava, komentátor ANS

p.s.

Stejně je to ale typicky haškovské, že i v dobách zcela bez armády hodné toho jména, máme tolik „slavných“ armádních generálů s příslušnými platy, epoletami a ambicemi… Pavel, Šedivý, Opata, Štefka….

2 komentáře: „„Zdrcující síla“ Natíčka pro zachvácení Haliče.

  1. Děsivým utajovaným velmocenským hrátkám IV.Velkoněmecké Říše (tzv.EU) opět jako za časů Hitlera vydatně napomáhá současná Polská vláda. Situace v Evropě se sklidní až bude zanedlouho Ruská Federace přímo hraničit s územím Polska a Slovenska,,,a až sa následně opět ČR a SR opět spojí do jednoho státního celku. Děkuji Vám za zveřejňování důležitých souvislostí současného dění.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s