Neuvěřitelné a hrůzné scény se odehrály na začátku letošní cyklistické sezóny ve Francii. Na klasifikační časovce Paris – Nice kolabovali naprosto vyčerpaní závodníci. Ze 154 účastníků jich nakonec dorazí do cíle pouhých 59!

Pozorovatelé jsou naprosto ohromeni. Takový obrovský kolektivní debakl tu dosud ještě nikdy nebyl…             

https://www.legitim.ch/post/fassungslosigkeit-im-radsport-95-von-154-radprofis-brechen-beim-klassiker-paris-nizza-ein

Zmatek v cyklistice: 95 ze 154 závodníků zkolabovalo na klasice Paříž-Nice!

V listopadu 2021 vydal prestižní kardiologický časopis Journal of the American Heart Association  důrazné varování před experimentálními vakcínami mRNA:

Abstrakt 10712: Vakcíny mRNA COVID dramaticky zvyšují endoteliální zánětlivé markery a riziko ACS (akutní koronární syndrom), měřeno srdečním testem PULS: varování

Došli jsme k závěru, že mRNA vakcíny skutečně dramaticky zvyšují endoteliální zánět a infiltraci T-buněk do myokardu a mohou být příčinou zvýšeného rizika vzniku trombóz, kardiomyopatie a dalších cévních příhod.

Poznámka: Toto je jasné vysvětlení onoho až dramatického nárůstu kolapsů ve vrcholových a amatérských sportech, protože je dnes již velice dobře známo, že záněty srdečního svalu a trombóza jsou právě pro sportovce obzvláště nebezpečné.

Kultovní závod Paříž-Nice vždy na jaře každý rok zahajuje cyklistickou sezónu a letos po hromadném očkování nejen sportovců došlo k jeho masivnímu narušení. Podle RMC Sport dojelo letos do cíle pouze 59 ze 154 účastníků. Tento skutečně do očí bijící negativní rekord je v článku odůvodněn až příliš náročným nastavením trati a také údajně nepříznivými povětrnostními podmínkami. Navíc až 30 % profesionálních cyklistů muselo letos závod vzdát kvůli příznakům chřipky. Je třeba poznamenat, že to nebylo o Coroně:

Z lékařských zdrojů se dozvídáme, že tento typ viru, který je v tuto roční dobu zcela běžný (a který nebyl podle všech provedených testů Covid19, na což byla upozorněna redakce RMC Sport), si výrazně usnadnil své šíření díky obecné křehkosti organismu na konci zimy, zejména po spoustě vysokohorských tréninků, které jsou namáhavé jak pro tělo tak i pro mysl, a jsou vhodné na začátek roku.

Poznámka: Bohužel poškození vakcínou nebylo považováno za příčinu historického debaklu.

Na celkově špatný zdravotní stav v pelotonu si stěžoval i Julien Jurdie, sportovní ředitel týmu AG2R Citroën.

Od hromadného očkování bohužel přibylo infarktů i v populárních amatérských sportech.

20. března například list Le Dauphiné informoval o tom, jak cyklistu po infarktu musel vyzvednout vrtulník, o tři dny později pak deník Abendzeitung informoval o dalším cyklistovi, který byl nalezen v bezvědomí na ulici v Unterföhring a později zemřel v nemocnici. .

(Seznam utajovaných poškození vakcínou ovšem stále narůstá. Na kanálech Telegramu můžete najít nespočet příkladů .)

V této souvislosti je také velmi objevné, že podle agentury Reuters musela Moderna v prosinci 2021 přiznat, že pokus využít technologii mRNA proti normální chřipce zcela selhal. dr Malone, vynálezce technologie mRNA, uvedl, že až u přibližně 90 % testovaných subjektů se vyvinuly vedlejší účinky. (srov . The Epoch Times )

Poznámka: Zatímco mRNA vakcína proti chřipce nebyla uvedena na trh kvůli zničujícím výsledkům testů, tak mRNA vakcína proti Coroně byla povolena kvůli údajnému stavu nouze a to bez ohledu na ztráty.

Závěr: Pokud to bude takto pokračovat dál, tak zavedení vakcíny mRNA, která z definice vlastně vakcínou vůbec není, vejde do historie jako ten vůbec nejhorší zločin proti lidskosti jaký byl kdy spáchán. Naštěstí podle aktuálních údajů ochota populace nechat se očkovat výrazně poklesla. Teď už jen zbývá doufat, že strůjci tohoto zločinu budou brzy pohnáni k odpovědnosti, aby mohlo být lidstvo ušetřeno další bídy.

10 komentářů: „Hrůza mezi cyklisty: 95 ze 154 závodníků zkolabovalo na klasické časovce Paříž-Nice!

 1. Že to přijde, to víme od samého počátku. Ale když to fakt vidíte na vlastní oči, jak odpadávají lidi před kamerami, tak to nabývá nepříjemně realistické rozměry. Pořád jsem si přála, aby to nakonec nebyla pravda, aby se to nesplnilo, i když k tomu bylo tolik důkazů a studií. Neumím si vůbec představit svět, kde by tohle postupně potkalo všechny, co se nechali… Celá tahle věc mi připomíná skandál s Thalidomidem (Německo 1957). Bral se i na bolest hlavy a rodily se po něm deformované děti. Jeden by si řekl, že tyhle hrůzy už budou vychytané, že se lidé poučili a nezopakují je.

  To se mi líbí

  1. Mila Alue, překvapuje mě, že věříte tomu, že by se zločinecké (globalisticke) farmaceutické společnosti , vlády , média atd.chtěli z něčeho „poučit“ ve prospěch lidstva. Jejich záměr je zcela opačný, tj.depopulace , čili drastické snížení počtu obyvatel a zbytek přeživších zotročit a snížit jim imunitu tak, aby doživotně byli závislí na praskach. Však nám své plány s lidstvem řekli už spoustu let dopředu, stačí se pozoene dívat na Star trek, Matrix, nebo např. Vyměřený čas, ale těch filmu jsou desítky, ne-li stovky. Kniha Velký reset. Zkuste si prohlédnout videa o videa o očkování napr.od Dr. MADEJ nebo Dr. Martin, Dr. Northrup atd…na http://www.otevrisvoumysl.cz je najdete i přeložena. Ale nebojte, já věřím, že zrůdné plány globalistu se už nevyplní až do konce, jsou tu velke síly bojující proti nim. Ale lidi by jinak neuvěřili kdyby nezažili na vlastní kůži alespoň část te plánované hrůzy. Bohužel. Držte si vysoké vibrace a nenechte se omamit strachem. 🙏💖🌹

   To se mi líbí

   1. Paní Kateřino, „pěkně“ jste Alue natáhla. Neboť jsem četla její stránky, první co mě teď po přečtení její reakce napadlo, při její informovanosti – jak se může divit? i když – sama to mám také tak, o špatném vím, ale jsem nenapravitelný optimista :).

    To se mi líbí

  1. Není pravda. I thalidomid už byl zcela záměrný čin k poškození dětí 😦 Najděte si to, na youtube jsou dokumenty v angličtině o tom…

   To se mi líbí

 2. Tak tady jsou i další informace. https://rmcsport.bfmtv.com/cyclisme/paris-nice-pourquoi-seulement-59-coureurs-ont-termine-la-course-sur-154-partants_AV-202203130199.html Takže určitě nezkolabovalo 95 závodníku. Třeba tomuto k odstoupení pomohl vítr. Tak úplně nevím, jak tento pád závodníka souvisí s 3. dávkou. Ale určitě se najdou fundovaní odborníci, kteří to umí vysvětlit a spojit s vakcínou. https://twitter.com/TV2SPORTdk/status/1502588529528000518?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1502588529528000518%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Frmcsport.bfmtv.com%2Fcyclisme%2Fparis-nice-pourquoi-seulement-59-coureurs-ont-termine-la-course-sur-154-partants_AV-202203130199.html A samozřejmě těch pádů bylo více….

  To se mi líbí

 3. Dodnes se mi nepodařilo zjistit, proč se nepoužívá lék který navrhl objevitel principu šíření viru. Na 24 hodin je pozastavena činnost reprodukčních buňek a vir jehož životnost je cca 24 hodin vyhyne!

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s