Stream vysílání AKTUÁLNÍCH KOMENTÁŘŮ ANS na SVCS, 24.3. 2022: Komentář k aktuálnímu dění na Ukrajině od Vladimíry Vítové.

Témata:
1) Situace na Ukrajině a co to znamená pro ČR – snaží se nás vláda zatáhnout do války?
2) Co můžeme udělat, abychom tomu zabránili?
 
Host:
Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS

Stream na odysee.com zde.

3 komentáře: „Aktuální komentáře ANS na SVCS ze 24.3.2022

  1. Kéž by měl pravdu ten zvláštní pán co volal asi v půlce vysílání, jak říkal, že je „napojen“, ráda bych opustila tuto planetu i se všemi ostatními živými a normálními lidmi, majícími charakter, čest a svědomí, nejlépe i s celou naší Mittgard – Zemí a nechala zde všechny ty, kteří se zaprodali současnému zbytečnému peklu ve snaze o nastolení psychopatického nového řádu světa, ať se tu dál vraždí svými vakcínami, napojují se na AI, hází po sobě špínu a atomovky, ale nám, LIDEM, dají konečně a navždy pokoj! Paní Vladimíro Vy jste opravdovým dobrým andělem našeho národa! Za vysílání děkuji!

    To se mi líbí

    1. Moc děkuji za milá slova s přáním, aby se k nám přidali všichni, jimž alespoň trošku svědomí ještě zůstalo i přes ten více než dvouletý neoliberální výplach mozku. Nikdo, kdo má svědomí, nemůže přece zůstat lhostejný k procesům nacifikace vlastního národa. Společně nakonec zvítězíme! Držte se, jsem navždy s Vámi! Vaše Myšpule

      To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s