Tak třeba mezinárodně uznávaný ředitel opery Národního Divadla Per Boye Hansen. To je kadet. Jak ten s těmi Rusy krásně zametl! Čajkovského operu Střevíčky prostě z repertoáru vyškrtl, protože – protože Čajkovskij byl ruským skladatelem! A to by mělo stačit! A navíc – ta opera je komická a smát se (NÁM, co chrání HODNOTY) se zakazuje. To je totiž Schvalování, víme? A vůbec mnoho užitečného bychom se od těch Norů mohli naučit.

Víte, kolik Norů například už před nějakými 80 lety se zbraní v ruce bojovalo proti Rusům v SS a Wehrmachtu? Na 50 000. To jsou aspoň zásluhy! To by vzhledem k počtu obyvatel mělo bojovat z Československa aspoň 150 000. A bojovalo jen právě těch nějakých 50 000. A ještě vlastně na opačné straně! Proti Němcům!!! No, není to ostuda….?!

Je, ale konečně už máme toho pana Boye a ten to teda za český kumšt tomu Čajkovskému pěkně natřel, že jo….

„Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat.

Jak zakázali psát a zakázali zpívat. A bylo jim to málo…“ Dosaďme si do závěru nadčasové Krylovy balady namísto slova „Kat“ třeba „Vít“. Jak to ten Karel Kryl mohl všechno tušit? Vždyť přece takového Víta Rakušana vůbec neznal…?!

Miloval pravdu, proto byl skoro pořád smutný…

Kryl totiž byl skutečný umělec. Poeta, co se neutápěl v nadbytku, spíše vždy trpěl nedostatkem toho dnes tak zbožňovaného materiálna. Nebyl nikdy členem žádné bohapustě politikařící „kulturní fronty“, na zakázku „umělecky“ plivající kam vítr, tam plášť. Nepatřil k žádným klusům nebo veškrnovým, neměli jej rádi.

Proto jej vlastně se svými politickým kámoši, různými těmi rakušany, nakonec uštvali až k smrti. Nezabránili mu ale vidět lež, totalitu a zradu, nezabránili zlidovění jeho silných textů, pouze se jej snažili občas vykrást a ukrást, stejně jako to činí s velkými muži historie, třeba s Masarykem a Štefánikem.

Každá totalita má své rakušany, co zakazují lidem, nařizují, co je dovoleno si myslet, trestají neposlušné, zavírají. A když to všechno nezabere? Tak co s takovým materiálem? Snad to může být vhodný kanonenfutr pro válku s nenáviděným Ruskem?

Padesátá léta po sedmdesáti letech á la Rakušan

Ještě tak daleko v našem protofašistickém protektorátě sice nejsme, ale vše tím směrem postupuje tak rychle, až se to zdá nezadržitelné. Budeme už toto léto žít v pučistickém režimu, v opravdu schizofrenně rasistické odrůdě fašizmu? Proč schizofrenně? Poněvadž jen skutečné rozštěpení našich osobností vlivem totálně vymytých mozků může způsobit, že goeblesovské pojetí propagandy a nenávisti ke všemu ruskému nakonec zabije i vše české v nás..

Nakročeno je „senzačně“. Protektor Rakušan už stíhá a nechá trestat v legislativní pohodě stále prodlužovaného „nouzového stavu“ myslící jedince za „Schvalování“. Ještě sice nemá k dispozici ten definitivně nejvyšší trest, jako byl používán v době „Schvalování atentátu“ na říšského protektora Heydricha, ale princip je týž.

Beztak naší policii, která je nucena k administrativnímu doprovodu odsouzených (pardon – obviněných, to se rozumí…) k urválkovským tribunálům, dodává „materiál“, tedy konkrétní jména, policie ideologická, čili Koudelkovi čučkaři. Na bandu čistě ideologicky bdících portášů totiž degradoval BIS její stále a znovu pověřovaný a CIA vyznamenaný šéf, jenž už konečně brzy okusí slasti generálských epolet. To prostě už Rakušan zařídí a prozřevší staatspräsident Zácha (pardon – Zeman samosebou) bude Koudelku konečně pasovat.

To se to konečně bude zavírat! Vrchní oberjurista Rychetský vše posvětí, poněvadž veškeré „ústavní“ změny a zásahy budou ve  jménu „hodnot“ a našemu definitivnímu podřízení (pardon – „zakotvení“) v  NATO a EU. Suverenity již netřeba více, poněvadž od nastoupení fialové vlády zanikla de facto a Rakušan s Rychetským teď toto slovo pod přísnými tresty zakáží, čili ji zlikvidují i de iure. A to bude pro už jmenovaného mentálně přestárlého narcise na Hradě konečně jeho oblíbené „fait accompli“ (dokonalá věc), za něž mu tentokrát nikdo nadávat nebude.

Půjčíme si od quislingů aneb Norsko – náš vzor!

Zničíme a vymažeme vše ruské z historie, politiky, vědy, sportu, umění! Ať si zkusí někdo říci, že naši pučističtí, fašističtí kamarádi z Kyjeva jsou masoví vrahové vlastních občanů. Ať si zkusí někdo zpochybňovat majdanizaci naší politikářské scény. Ať někdo zkusí připomínat, že ve jménu „hodnot“ kyjevský režim na Donbase povraždil více než 14 000 civilistů včetně dětí té „špatné“ národnosti a dnes vraždí všechny, kdo ruské bratry vítají jako osvoboditele od fašizmu!

A jestli se třeba ve sportu nebo umění nenajde dost českých kolaborantů, tak si prostě najmeme a pořídíme odjinud. Co takhle z Norska? Je to krásná země, plná krásných lidí s krásnou minulostí, tolik podobnou té naší. Taky to byl německý protektorát, dodnes vlastně uctívají ty správné hodnoty v jejichž jméně pak úspěšně a dle mezinárodního práva zabavují například děti těm rasově méněcenným rodičům. No a ten jejich angažovaný kumšt! To se teprve máme co učit!

Publikoval: Svatopluk Otava, komentátor ANS

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s