Liberálně demokratický Svět žije na sekyru už dlouho. Dlouho před tím, než se stal liberálním a demokracii zprofanoval na úroveň socialistické demokracie, čímž pro ni vystavil docela trvalé uvozovky.

Penězokazectví není zas tak složitá věda

Americké tiskárny na peníze mají už pomalu zadřená ložiska z tempa „kvantitativního uvolňování“ bankovek. Ten výraz je již oficiálním názvem pro státní padělání peněz. Pandemickým kšeftem napasené nadnárodní banky si libují. Vždyť během umělé pandemie narostl státní dluh USA poprvé přes 30 bilionů dolarů. Pro ty, kdo mají dost představivosti, je zajímavější slovní vyjádření v převodu na naše koruny. Je to krásných šest set čtyřicet osm tisíc miliard Kč. Lepší? Tak třeba i 648 000 balíků, když v jednom je 200 000 pětitisícovek. Zhruba 23,5 bilionu dolarů dluží americká vláda, kam se podívá, asi 6,5 bilionu sama sobě.

AFP PHOTO / KAREN BLEIERKAREN BLEIER/AFP/Getty Images

Běžnému člověku se z takových čísel točí hlava. Evropské státy jedou rovněž na čísi futro, též další v Asii jako Austrálie, Japonsko, zkrátka všichni vyznavači „hodnot“, „lidských práv“, zkrátka „civilizovaného světa“, kam i nás naši finančníci a novodobí oligarchové z bratrstva StB pod vedením alkoholického kulisáka doškobrtali. To se ale máme, když už nám konečně ve vlastní zemi nic nepatří! Existuje sice šidítko jménem „aktiva“, ale to jsou jen papírky či data s nakreslenými čísélky, krytá skutečným majetkem (zlatem třeba) jen asi ze 13%. Z Republiky se stalo Západem vyžrané krmítko a protože podobně se děje i zbývajícím východoevropským zemím, nastal čas se porozhlédnout, kde by se zase dalo „ve jménu civilizace“ něco ukrást.

Krádež je zkrátka hodnota!

Americkým pistolníkům z neziskovky FED je už dlouho jasné, že řeči o tom, jak dluhy postupně zaniknou v budoucnosti jakýmsi dalším „civilizačním“ a „hodnotovým“ posunem („… tak ať si to za nás zaplatí naše děcka!..!), jim už jen krátkou dobu může konzumovat právě jen Hollywoodem odkojená generace „vzdělané“ a „vnímavé“ americké veřejnosti. I metoda „my půjčíme vám a vy zase nám“ přestane účinkovat. A také další finanční deriváty a jejich matka všech spekulací – burza. Kde teď vzít a nekrást? Počkat – a proč vlastně zase nekrást!? Vždyť ruská špajzka je krásně plná, Rusko je téměř bez dluhů, je potřeba jen jedinký detail, abychom „ve jménu civilizace“ jeho majetek převzali. Detail má podobu války, ta je ovšem nutná, poněvadž jinak by pistolník bez koltu s bohatýrem mezi provazy nevstoupil. A je nutná, poněvadž válka maže dluhy! Všechny! A ještě se vyplatí!!!

A tak se za potištěné zelené papírky „zařídila“ barevná revoluce a následný puč na Ukrajině, dalších 8 let se vlastní mocí oslnění bastardi z lidského dna poňoukali k dupání po medvědově palci terorem, znásilňováním a vražděním lidských bytostí se „špatnou“ národností a konečně se dospělo ke kýženému výsledku. Ruský medvěd se rozmáchl k řízným pár fackám a to zcela v rozporu s „lidskými právy“. A umírají i nešťastná ukrajinská rukojmí vlastní zločinné vlády.

Pravda je zásadně modrožlutá! S hvězdičkami či páskovaná! Heil…!

Spustil se náležitý presstitutní humbuk, rozlily se potoky politických (krokodýlích) a lidských (opravdových) slz a rázem všechno vypadá pro mezinárodní bankstery „lépe“. Co si to ti Rusové vůbec dovolují? Sebereme jim aktiva? Sebereme! Ale to jsou už jen papírky…. Sebereme jim zlato? Sebereme, ale většinu ho mají doma, kde také mají všeho, ale opravdu všeho (…je to k vzteku…!!!) dost. Tak jim sebereme i chalupy, lodě a veškerý majetek, co nemají v Rusku!

Ale co si to zase dovolují? Oni nám sebrali všechno, co jsme měli u nich! A zastavili plyn do Evropy…( ééé…, to je vlastně dobře, aspoň tam to přelidnění trochu opadne…). Zastavili nám (NÁM!!!) ropu, nedodají ani ty laciné motory do raket, nedodají suroviny pro průmysl, hnojiva…!!!

Křižáci, opeření husaři, samurajové… „a jiná vybraná společnost“ (J. Švejk)

To se musí ta válka trochu urychlit, protože jen ta VYHRANÁ maže dluhy! Tak je třeba podpalovat, provokovat, střílet. Teutonští křižáci už potěžkávají meče a pošilhávají po bývalých državách v Prusku. Opeření husaři Rceczypospolite zatím šavličkují jen slovně, ale už se jim zdá o Lvově a taky Běloruských lesích.

A na Východě? Též se pokročilo! Samurajský parlament země Nipon veřejně hlásá svou suverenitu nad všemi Kurilskými ostrovy pod dojmem zaměstnání Ruska v Evropě zaháněním uječené smečky europrotektorátních bavičů. Japonci věru dlouho čekali! A jejich slovo dané nejaponci má stejnou váhu jako slovo islamisty „nevěřícímu“. Žádnou. A Japonsko má taky nezaplatitelný dluh. Více než 233% HDP. Úplně skvělý kandidát na kolektivní kradení. A jejich dluhy jsou národní dluhy! Čestné dluhy! Protože i zde se liší neoliberální Zápaďan od neoliberálního Japonce! Japonci dluží japonským bankám! Tak kdy, kdy už…?!

A zatím, někde v temnotě, leží ocelová monstra poblíž pobřeží Ameriky a jejich kapitáni chmurně dumají, jestli to tentokrát těm lupičům zase nechají projít jen tak a nebo z nich (i nás) udělají hromadný roentgenový snímek.

Opravdu to těm našim loutkám bez vůle a duše dovolíme?

Publikoval: Svatopluk Otava

1 komentář: „Ozbrojení bandité dluhy neplatí. Cizím ani „vlastním“.

  1. Dobrý den, moc Vám děkuji, že zvedáte prapor s českým lvem z bahna. 100% s Vámi souhlasím a pokud to bude v mé moci, budu Vám pomáhat. S díky a úctou Jaroslav Bělohlav Jateční 363 29421 Bělá pod Bezdězem

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s