Parodie na Nový Zákon pokračuje. Klanět novorozenému Ježíškovi se nepřijeli Tři králové. A nepřišli z Východu. Poklonit se chcípajícímu Satanovi přijeli tři hlupáci. A dohrkali se ze Západu.


Válka s Turkem musí bejt!“, Josef Švejk. „Leda s Rusem!“ Petr Fiala.

Křečovitá snaha stůj co stůj donutit Rusko k vážné válce v Evropě pokračuje neskutečně kreativně.Tři krvechtivé, bláznivé loutky ve službě saskogermánského Drang nach Osten, totiž premiéři protektorátů Petr Fiala, Janez Janša a Mateusz Morawiecki, se dostavili v režii jestřábů nadnárodního banksterstva prý do Kyjeva.

To úplně jisté být sice nemůže, ale soudě z vyděšených reakcí těch příčetnějších politiků v Bruselu i Bidenovy administrativy, někam na Východ, třeba do vhodného studia produkujícího falešná „dokumentární“ videa made in SOHR, ti cvokové skutečně dopraveni byli. A dle temné „informace“ použité v jedné z mainstreamových českých obrazových nalejváren, že „… se přesně neví, kdy se premiéři vzhledem k válečné situaci vrátí…“, úkol donutit Západ ke konfrontaci s Ruskem není snadný.

Když už tam tedy jsou, tak nějaký jejich návrat může být opravdu zcela ošidný, poněvadž se neví, v rukou jakého gangu vlastně skončili. No jistě, přece toho, jemuž šéfuje pučistický pohůnek Zelenský, ale – ten totiž nikomu nešéfuje, sám je pouhým statistou v bitce o moc, která právě v Kyjevě probíhá.

Ozbrojenci dvou ukrajinských tajných služeb si jdou po krku navzájem a popravují si své vyjednavače pro kapitulaci, Pravý sektor a Azov terorizují obyvatelstvo, ale též hledají, kudy své gangy odvést do změkčilého evropského eldoráda zločinců a Zelenským osobně ozbrojené bývalé osazenstvo věznic vzrušeně těká po velkoměstě,zřejmě si už vybíraje cíle své dočasně přerušené kriminální činnosti.

A vzhledem k tomu, že ani na Západě není z prozatímních informací jasné, kdo je perzonálně odpovědný za hození tří šílenců, co si nechali namalovat na záda terče v podobě vlastních zemí přes palubu, jsou těžké i predikce.

Tajní, presstituti a politikáři ve službě šílenců neslibují nic dobrého…

Možná svá zadání plní polské a ukrajinské tajné služby na rozkaz CIA a bez vědomí českých Koudelkových čučkařů. Pak je situace velmi vážná. Dá se předpokládat, že výroba „ruského atentátu“ na tři choromyslné je v plném proudu, pouze „hrdinní“ naivové o scénáři nejsou plně informováni.

Stejně jako z praktických důvodů nemohli být zasvěceni ani koudelkovci. Ti jsou totiž dobří tak ke zveřejňování „tajností“ co potom vedou k hysterickému vyhošťování ruských diplomatů, ale ne k přípravě skutečně utajené, nejlépe hromadné vraždy. Šéf „české“ kontrašpionáže má totiž strašně rád popularitu a kamarádí se s nájemnými pisálky. Inu – je to žvanil.

(Malá odbočka – oni vlastně totiž ti ruští diplomaté jsou posledním náznakem jisté omezené suverenity východních okrsků dobytých IV. Říší, takže jsou opravdu do budoucna zbyteční. Stejně jako ti různí „ministři zahraničních věcí“, takoví ti petříčci, kulhánci nebo lipavští a jiná zpovykaná mládež neznající partně ani glóbus.)

No – a tak teď nastává docela prekérní situace. Každému, kdo má kousek rozumu v hlavě musí být jasné, že když se pesstituti vysloví o jakémsi neznámém okamžiku návratu tří evropských diletantů ze studia (pardon – Kyjeva) do svých zemí, hodnotí se nejspíše KDESI, co vlastně dál.

Nechat politické misionáře zaplácnout například raketou točka již na příjezdu by sice efekt mělo, ale je to moc ruskými satelity detekovatelného randálu. A pouze je postřílet? To taky dost dobře nejde. Někdo by si pak mohl myslet, že prezident Zelenský je na tom už tak špatně, že nezajistí bezpečnost ani třem kabaretníkům, co jim chce nabídnout čaj, když už se mu teda přišli klanět podle scénáře. Bene, bene…

Zastřelit nebo vrátit do blázince?

Tak co s nimi? Je možné šíbovat nějak s partou bláznů, kteří vlastně ve svém nadšení ani nesdělili, co s ukrajinským prezidentem krom poplácání po ramenou přijeli řešit, tak dlouho, až je na nějakém vhodném místě bude konečně možno „v zájmu civilizace“ humánně popravit? Tím z nichvyrobit mučedníky, zkusit vše svalit na Rusko, rozjet konečně tu plnohodnotnou válku a už, už začít porcovat ty sibiřské zdroje?

To ale není tak úplně dokonalý nápad. Sice příležitost k zapálení doutnáku je to vynikající, ale třeba Frantíci i okupovaní Bošové moc nadšení nebudou, zejména proto ne, poněvadž pak už poběží vše způsobem padni!, komu padni! No a ty terče na zádech (ále dobře! – mají to být přece hrdinové! Tak tedy na hrudích!!!…) nebudou jen z okresu Slovinsko, protektorátu Böhmen und Mähren či generálního gouvernementu Poland. Bude tam i Paříž, Berlín, Brusel, Londýn. A Washington, samo sebou….

Možná je ale pustí i zpátky. Třeba se konečně leknou a nechají ty cvoky odjet…. A nějak toho mediální adorací využít. Doufejme, modleme se! Snad i zločinci mají někdy nějaký pud sebezáchovy, když už nic…!!!

A Evropa je dnes vlastně dostatečným cvokhausem, tak tady zbude ta premiérská, premiantská a premiérní seslička i pro chudáka pana profesora Fialu…, až se vrátí…, pohladíme ho po hlavičce pěkně, než si vezme prášky…, no…

Publikoval: Svatopluk Otava

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s