Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský je patrně už tak opilý svým pocitem moci kombinovaným s osobním blahem, který se u něj dostavuje při zájmu médií, že se vyjadřuje více jako sturmführer, než jako právník.

Už nejen Ukradená (dříve Česká) televize, ale i Ukradený (dříve Ústavní) soud

Člověk jen maně zírá, jak pozoruhodné kroucení faktů v podání kvalifikovaného vykladače práva může vést až k adoraci vraždy či aktivistickému vybízení k převratu v cizí zemi. Takových veletočů je schopen dokonce předseda Ústavního soudu Rychetský, jenž by měl být správně tím nejvyšším ochráncem zákonnosti a dodržování práva v České republice.

V tradičním orwelovském vymývání mozků, které na svých obrazovkách prezentuje Ukradená (kdysi Česká…) televize pod názvem Události komentáře, se natolik utrhl ze řetězu, až se snad mohl zarazit i nejeden novodobý a poslušný neoliberální svazáček.

Ruský národ tento starý komunista označil v podstatě za nesvéprávný, poněvadž není schopen svrhnout svého voleného prezidenta. „Lidi v Rusku jsou tak zmanipulovaní tou oficiální propagandou…, ti ho nesvrhnou“. A dále se zabývá „nadějnou“ vizí, že když sankcemi „civilizovaný svět“ nakrkne ruské oligarchy dostatečně, můžou prezidenta Putina sesadit oni. Vlastně proč sesazovat? „Stačí“ rovnou zavraždit!

„Veškeré možné prostředky!“, „…mezinárodní zatykač…!“, „fyzická likvidace!“ – to vše by náš vrchní vykladač fialového cechu, náš nejctihodnější(?!) správce práva(?!) a spravedlnosti (?!) použil a schválil za účelem odstranění ruské hlavy státu.

Skutečnost je bohužel taková, že při sledování nenávistných slovních erupcí přesně v duchu totalitních tradic diváka opravdu nešálil zrak ani sluch a talárem opásaný politický aktivista a oportunistický harcovník Rychetský vše myslel smrtelně vážně.

Najde se nějaká rozpočtová kapitola pro financování převratů a vražd v cizině?

Klidně by schválil puč v Rusku, zatímco demonstraci proti ukradeným volbám v USA by asi nazval pučem. S čistým svědomím (ač viditelně žádné nemá) by pohnal ruského prezidenta Putina, jenž zabránil úplné genocidě Rusů na Donbase, před mezinárodní soud v Haagu, zatímco řada amerických prezidentů v čele s Obamou a s výjimkou Trumpa by dle Rychetského asi měla být vyznamenána za „šíření hodnot“, což si vyžádalo jen v arabském světě za posledních dvacet let milióny životů.

To vše prý je ospravedlnitelné, když útlocitný soudce Rychetský pozoruje tu „genocidu“, ty „ubohé mrtvé děti“ etc. etc., jak nám je servíruje mainstream a o nichž pak vychází najevo, že jsou dílem ukronácků z praporu  Azov, ale občas i ukrajinské vlády a prezidenta Zelenského.

Svědkové i dokumentární videa svědčí o tom, že v Mariupolu střílí Azov  své vlastní občany, kteří nechtějí zůstávat v pozici lidských štítů, za něž se fašisté „hrdinně“ uchýlili,  a kteří se vydali humanitárními koridory do bezpečí.

Toto Rychetský nechce vidět, bylo by mu to zřejmě překážkou na cestě za tím úplně nejvrchnějším místodržícím v europrotektorátu Böhmen und Mähren a bylo by to tak trochu proti jeho rodinným a cechovním tradicím.

Rychetský a syn – Právo s.r.o.

Už tatínek pana Rychetského s přesvědčením obhajoval v r. 1956 jurisdického vraha Karla Vaše (soudce a prokurátora vykonstruovaných soudních procesů a agenta NKVD), jehož pan syn – na rozdíl od naší současné beztak kulhající historiografie – dodnes nepovažuje za vraha, nýbrž dle vlastních slov za „politického vězně“.

Připočteme-li ke „kvalitám“ předsedy Ústavního soudu ČR i jeho pověstně hochštaplerský výklad kamvítrtamplášťového pojetí jednoznačného výkladu práva a držení slova, je naše paragrafová džungle skutečně v rukou zcela bezskrupulózního predátora.

Co si ale počít se šéfem Ústavního soudu, jenž veřejně politikaří, nepokrytě vybízí k puči a rovnou k vraždě hlavy nukleární supervelmoci? Asi nic. Stejně jsme v Rusku díky našim kolaborantským elitám ožebračujícím vlastní národ zapsaní jako podružnější cíl pro případný jaderný úder a psychopatické apely totalitního nohsleda momentální moci na tom těžko něco změní. Snad jen my sami můžeme. Jak to vlastně pan předseda Rychetský říká….?

Autor: Svatopluk Otava

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s