Goebbels snad vstane z mrtvých, aby to viděl na vlastní oči, protože o tomhle se mu nezdálo ani v těch nejdivočejších snech 🙈.

Prosím Vás, nikdo pořádně ani neví, kde se nachází. Rusko je velké jako Evropa a Austrálie dohromady, má druhou největší armádu na světě, největší arzenál jaderných zbraní a vlastní vesmírný program. Má podporu Číny, Indie, Brazílie, Venezuely a arabských států – tyto státy vlastní 90% světového nerostného bohatství a jsou potravinově soběstačné a když se teď obeženou na 100 let zdí, sice jim klesne příjem z exportu, ale budou dál topit, svítit, jezdit a mít plný břicha.

Západ je naopak zadlužený do bezvědomí a bez dodávek z těchto zemí chcípne do 14 dnů hlady a zimou. Putin není Hitler! Silácké řeči za klávesnicí, že agresorovi se nesmí ustupovat, je prosím co za demagogii?

Putin chce uznat Krym jako ruské území, Doněckou a Luhanskou lidovou republiku jako nezávislé státy, kde to lidé sami chtějí a po Ukrajině chce, aby do Ústavy zanesla, že bude neutrálním územím a nevstoupí do žádného vojenského bloku. Na UA se válčí 8 let, za tu dobu uteklo 12 mil Ukrajinců (zvláštní, když nám prezentují, jak je to po majdanu země zaslíbená, ne?). Na svém území mají spoustu nerostného bohatství a celých 8 let finanční podporu v miliardách dolarů z USA a přesto tam žijí lidé v naprosté bídě, protože tu zemi vysávají ukrajinští oligarchové a mafiáni.

Obdivovaná celebrita a lamač dívčích srdcí této dekády prezident Zelenskyj má luxusní nemovitosti na západě Ukrajiny a prokázaných 3,5 miliardy dolarů na zahraničních účtech. To je dobrý na prezidenta zbídačené země, co? Ale že by pustil chlup, aby koupil nějaký ty zbraně, který chce po nás, to ne.

My tady vyloženě fanaticky vyžadujeme zabavení majetku ruským oligarchům, bez kterých by se spoustu projektů na západě nerealizovalo, ale nějak se nemluví o majetku a miliardách oligarchů z Ukrajiny a to i těch amerických, kteří navíc ty miliardy ukradli obyčejným lidem. Je neskutečné, jak hloupá je většinová populace, a jak mocným nástrojem se stala média.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s