Vážené dámy a pánové, paní poslankyně a páni poslanci, dovolte mi, abych Vám jménem mimoparlamentního politického hnutí Aliance národních sil a jménem svým – jako občana ČR – sdělila svůj vlastní pohled na Covid a tzv. „Pandemický zákon“.

Ještě roku 2019 byla vyhlašována epidemie pouze tehdy, když byl počet nemocných 1600 – 1800  na 100 000 obyvatel. Nikoliv pouze pozitivně testovaných, ale skutečně nemocných.  


Co se tedy změnilo? Nyní nám totiž teoreticky stačí k vyhlášení pandemie pouze 3 pozitivně testovaní a to na jakoukoli chorobu! Tedy například i na žloutenku, tuberu a nebo jakékoliv další nemoci na celé planetě. WHO tedy nyní může zcela svévolně vyhlásit pandemii kdykoliv a kvůli čemukoliv!

Co se tedy tak zásadního změnilo, že byla až takto přehodnocena definice pandemie?


Testujeme nemoc Covid 19 testy, které přitom vůbec nejsou určeny k diagnostice této nemoci, neprošly klasickým a řádným schvalovacím řízením a dovozci a distributoři dokonce nemají povinnost tyto testy ani notifikovat! Státní správa nám lidem potom říká, že o testech pro diagnostiku onemocnění Covid 19 hovoří údajně zákon 2014/268  paragraf  33. odstavec 5. Tento odstavec zákona ale přitom vůbec neexistuje! Paragraf 33 má totiž pouze tři odstavce!


Tak tady jsem jako občan již opravdu zmatena.

A přesně na tomto je pak postavena celá údajná „pandemie“.

Když začala PANDEMIE Covid 19 v roce 2020, opravdu jsme se nemoci báli. Tady bych chtěla upozornit, že celý svět se tehdy skutečně zastavil a všichni jsme sháněli roušky. Cena roušek, která se v té době pohybovaly na trhu, byla v prodejních velkoobchodních cenách například do nemocnic okolo 80 haléřů za kus, se ihned po vyhlášení této pandemie zvedla až na 17,- Kč. Co nám to tehdy tak ty roušky zdražilo? Víme to, nevíme?
Nemoc se potom šířila „nějak“, dodnes vlastně totiž ani nevíme jak, nikdo nám totiž nikdy necitoval žádnou studii s přesným výsledkem. A tak naše vláda asi „pro jistotu“ zavřela vše.

Tenkrát jsem to ale ještě chápala, i když se začaly dávat všelijaké bonusy, které byly velmi nespravedlivé. Mnoho firem zůstalo bez prostředků a na hranici existence, mnoho firem se zadlužilo a mnoho firem skončilo. Ale v tomto – byť značně nespravedlivém – rozdávání státních bonusů se najednou vynořil ten bonus největší a to ten, že vláda přišla s tím, že prý nejvíce lidem pomůžeme tím, že právě nyní, když jsou mnozí z nich na samé hranici bídy, odpustíme jim daň z převodu nemovitostí! A toho dne se můj pohled na pandemii naprosto změnil.


Jak si člověk uprostřed pandemie, kdy neví, jestli se dožije druhého dne, alespoň tedy podle televize,  navíc bez jakékoliv možnosti lepších příjmů, člověk, který nikde nedostane najednou ani ten sebemenší úvěr, může jít koupit si byt, nebo dokonce dům?
O pandemii toho bylo řečeno již mnoho, ale já mám ještě několik dalších, zajímavých poznatků, které si snadno může ověřit každý.

Zadáte-li si na internetu do Google slovo rakovina, tak vám to najde asi 8 milionů výsledků.
Zadáte-li si slovo covid, tak to najde 4,5 miliardy výsledků.


Proč je ta nemoc tak hrozně moc zajímavá? Nevím, mozná je to proto, že rakovina až tak závažná nemoc není? Každý normální občan, když začne chápat tyto souvislosti, musí být okamžitě naprosto zděšen.

Tolik hodin vysílání na všech televizích a to vysílání opravdu neobjektivního, zavádějícího a s děsivými výroky některých rádoby odborníků musí být  pro mnoho lidí  velmi traumatizující, protože spousta lidí nemá internet a spoléhá se pouze na informace z veřejných zdrojů.

Televize tentokrát odvedla skutečně obrovský kus neskutečně manipulativní práce. Hodiny a hodiny nic neříkajících a stále se opakujících frází přivedly mnoho lidí do značných psychických problémů. To ale nikdo pochopitelně neřeší.


Kolik finančních prostředků musí vynaložit každý daňový poplatník, aby se tisíckrát dozvěděl z veřejnoprávních médií to samé? Kolik nás asi tak stojí všechny ty hodiny jednání v parlamentu, v senátu, na konferencích, kolik stojí ono VIP financování covid pacientů v nemocnicích, kolik za to zaplatily pojišťovny, kolik stály všechny ty reklamy na očkování? Nebo si skutečně dnes ještě někdo myslí, že to byly dobře investované prostředky a že byly utraceny podle přání občana?


Občan počítá takto:  mám 200,- Kč na hodinu a  musím něco vytvořit. Vláda rozhází milion a já na ten milion pracuji 5000 hodin.  Já tedy pracuji 26 měsíců na jeden milion. Uvědomuje si vláda, že za těmi penězi, se kterými ministři vždy jen určitou krátkou dobu hospodaří, jsou lidské životy, které tvoří skutečné hodnoty pro tento stát? Uvědomuje si někdo z vlády, že byly ty finance úplně promrhané? A nese za to vůbec někdo odpovědnost?

Státní rozpočet loni skončil s rekordním schodkem 419,7 miliardy korun, veřejný dluh se blíží 2,5 bilionu. Uvědomuje si někdo z vlády, kdo to nakonec zaplatí? Opravdu se nedaly tyto prostředky vynaložit lépe a nebo nejlépe vůbec?


Podle statistiky jsme nakoupili 45 milionů vakcín! Pro koho? Spousta lidí prostě očkování nechce. Vakcína proti C19 má velké množství vedlejších účinků, je pouze podmínečně schválená a Pfizer zveřejní svá data až v roce 2076. Kdo si nachá dát dobrovolně něco takového do svého těla? Rozhodně tedy nikdo příčetný! Ale vy nás vystavujete takovému tlaku, že prostě nakonec někdo podlehne.

Podívejme se nyní na zisky farmaceutických firem, které nám vnucují experimentální očkování:

New York – Americká farmaceutická společnost Pfizer loni zvýšila tržby o 95 procent na 81,3 miliardy dolarů (1,7 bilionu Kč), zejména díky vakcíně proti covidu-19. Další masivní růst firma očekává letos, jen z prodeje covidové vakcíny a nového léku na covid čeká tržby kolem 54 miliard USD. Firma to uvedla ve zprávě o výsledcích hospodaření. Za rok 2020 – tedy dříve než Pfizer začal skutečně naplno těžit z prodeje své vakcíny – tak tržby za celý farmaceutický koncern činily zhruba 41,7 miliardy USD.

A to jen jedna společnost, ale zisky plynoucí z Covidu jsou všude obrovské. Ovšem stát chudne úměrně s tím, jak se zisky těchto společností zvyšují. Ptal se však někdo občana, zdali souhlasí s takto vydávanými prostředky z našeho státního rozpočtu?

Co tedy vlastně sleduje za cíl ten tzv. Pandemický zákon?
Podle bývalého ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, cituji: „Není zde žádný nový světový řád, žádné nové fungování společnosti, nesouhlasím s tím, že se ruší střední střída…. Je to stejné po celém světě.“ Konec citace. Copak proboha neví, že Nový světový řád oficiálně vyhlásil již kdysi prezident USA George Bush starší?

A další „politik“ poslanec Jakub Michálek z 15.2. 2022 řekl:
„Na Pandemický zákon jsou vázány některé informační systémy a na ně je vázáno vydávání certifikátů, takže pokud skutečně nechceme, aby Česká republika byla skanzenem,
aby naši občané nemohli jezdit do zahraničí, aby v podstatě ostatní státy bránily tomu, aby tam Češi jezdili, tak ten zákon potřebujeme a je docela smutné, že pan Okamura a někteří další z nás chtějí udělat takový skanzen, kde nebudeme moci jezdit do zahraničí, nebudeme moci jezdit na dovolenou, nebo na lyže a budeme tady asi jíst červenou řepu.“

Takže je nutné se ptát: Kdy tedy skutečně pandemický zákon skončí? Podle pana Michálka totiž nikdy. Po celém světě nastupuje digitální identifikace, ruší se nám statisíce bankomatů, lidé přichází každý den více a více o svoji svobodu. Je to nejdříve „jen“ povinné očkování, pak povinné testování, pak zavírání do karantén, zkrátka jen zákazy a zase zákazy.

Ale na závěr bych Vám všem ráda řekla, že „Pravda je dcerou času.“

A dále citát jednoho německého polního maršála: „Žádný plán dlouho nepřežije ve střetu s realitou!“

Jitka Entlichová

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s