EU nebo chcete-li nacistická Čtvrtá říše ví, že tohle je šachmat, a snaží se vyjednat kapitulaci před Ruskem, jak potvrzuje více zdrojů. To znamená, že falešný Bidenův režim v USA bude muset také kapitulovat, nebo zemřít, slibují zdroje. „Ukrajina je hlavou hada. Jakmile padne, žádné globalistické impérium už neexistuje. Je s ní konec,“ vysvětluje důstojník australských speciálních sil.

Důvodem této porážky je to, že Pentagon a země skupiny Pět očí (Austrálie, Kanada, Anglie, Nový Zéland a USA) odmítají bojovat proti Rusku jménem nacistické EU.

To přimělo francouzskou armádu, aby provedla inventuru schopnosti NATO bojovat proti Rusku bez Anglosasů. Dospěli k závěru, že by NATO mohlo vydržet pouze pět dní proti plnému ruskému útoku.

Je také jasné, že tento ruský krok byl plánován již dlouho. Proto ruský prezident Vladimir Putin v roce 2021 uvedl, že významné evropské politické osobnosti „hovořily o potřebě vytvořit jednotný prostor od Lisabonu po Ural. 

Pro chazarskou mafii na Ukrajině hra skončila.

Co se týče nacistických pěšáků, kteří na Ukrajině využívají civilisty jako lidské štíty, Putin neočekává, že by se s „bandou narkomanů a neonacistů, kteří se skrývají v Kyjevě, dohodl“.

Rusové tvrdí, že s nacistickými jednotkami na Ukrajině bude zacházeno jako se zločinci a většina z nich bude rovnou zabita. V podstatě je konec hry.

Vojenské aktivity probíhají i mimo Ukrajinu. Francouzské zpravodajské zdroje například uvádějí, že Moldavsko, které se nachází mezi Ukrajinou a Rumunskem, „přestalo existovat“.

Podle švédských zpravodajských zdrojů se Finsko i Švédsko minulý týden vzdaly Rusku a slíbily, že zůstanou neutrální a nebudou součástí NATO.

Faktické odevzdání zbytku Evropy Rusku je patrné z mnoha veřejných komentářů. Například britský premiér Boris Johnson ve svém článku v New York Times poznamenal, že „toto není konflikt NATO a nestane se jím… Rusko má drtivou sílu… To, co se stane v Evropě, bude mít dalekosáhlé důsledky pro celý svět“.

Řeči o sankcích proti Rusku jsou také pouhým chvástáním. Proto německý ministr hospodářství Robert Habeck prohlásil, že jeho země se bez ruské ropy neobejde, a varoval, že „nedostatek dodávek by mohl ohrozit sociální soudržnost v Německu“.

Abychom pochopili, co si Rusové myslí, je dobré si připomenout, co Vladimir Putin řekl gangsterům v Davosu roce 2021. Varoval, že ignorování „systémových socioekonomických problémů“ je „nebezpečnou iluzí“. Poznamenal, že „moderní technologičtí giganti de facto konkurují státům“ a že je třeba zastavit „pokusy globálního byznysu nahradit legální demokratické instituce a v podstatě uzurpovat nebo omezit přirozené právo lidí rozhodovat o sobě“. V prohlášení, které se rovnalo vyhlášení války korporátním fašistům ChM (chazarské mafie), uzavřel: „Svět nemůže pokračovat ve vytváření ekonomiky, která bude prospěšná pouze milionu lidí.“

„81 % všech válek v letech 1945 až 2001 rozpoutaly USA. USA mohou dělat všelijaká svinstva a nazývat je „historií“ a neplatí za to žádnou cenu.“

Zbytek muslimského světa se rovněž vyhýbá zemím ovládaným chazarskou mafií. Například pákistánský premiér Imran Chán „uzavřel dohodu o dovozu zemního plynu z Ruska – navzdory rozhořčení z invaze na Ukrajinu“.


Podle zdrojů CIA se Saúdská Arábie rovněž rozešla s ChM a přestala jí zdarma dodávat ropu výměnou za fiat dolary. Proto ceny benzínu v USA prudce rostou.


Stejně je tomu i v Latinské Americe. Například brazilský prezident Bolsonaro odmítá sankce proti Rusku, podle něj Ukrajinci „svěřili osud národa komikovi“. (V ČR také známe prezidenta-komika. Havel byl podpindosník chazarské mafie a jejich loutka, pozn. př.)


Celosvětové znechucení nekončícím zlem ChM znamená, že jsme blízko k jejich odstranění a konečnému vítězství.

vláda Spojeného království vydala zprávu, která potvrzuje, že plně očkovaní nyní představují 9 z 10 úmrtí na Covid-19 v Anglii.

planeta Země prochází změnami biblických rozměrů. Nastává nový věk.

Zdroj: Tadesco.org

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s