Milí členové, přátelé a sympatizanti ANS,

množí se dotazy, zdali se stávající katastrofální situaci v naší zemi můžeme něco udělat – my politici mimoparlamentní ANS. Lidé nás prosí, abychom to šílenství zastavili, abychom dali trestní oznámení, žaloby, vyvolali jednání s vládou atd. Musíme Vás však všechny bohužel zklamat. Ve volbách jsme jako ANS totiž dostali velmi málo hlasů – dokonce 7x méně, než našich sledujících příznivců na fb.

My jako ANS – kvůli mizivému počtu hlasů, které jsme obdrželi ve volbách – bohužel teď nemáme politickou váhu, protože jsme prostě nebyli zvoleni.

Navíc cenzoři blokují web ANS, museli jsme tedy vytvořit web nový. Vše děláme při své práci a samozřejmě nás za to nikdo neplatí.

Takže na otázky, co máte dělat – odpovídáme: šiřte informace jako my a nebojte se. Musíte se ale zapojit sami a pokud nám i sobě chcete skutečně pomoci, pak prosíme, abyste šířili informace ANS a přispěli na účet ANS.

Pokud tak skutečně chcete učinit, napište nám na adresu aliancens@centrum.cz a my Vám pošleme číslo našeho transparentního účtu, které bohužel nemůžeme mít nyní veřejné z důvodů tzv. finančního terorismu.

Předsednictvo ANS

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s