(Zasláno na Obvodní státní zastupitelství Prahy 10)

Internetová doména – web Aliance národních sil (https://aliancenarodnichsil.cz) byl od dne 26.2.2022 (možná již i dříve) cílem poměrně silného hackerského útoku s cílem vyřadit jej z provozu. Dle znaků se jednalo o DDOS útok z IP adres z celého světa. Toto potvrdila i technická podpora poskytovatele serverového hostingu, kde je náš web provozován (Český hosting – Provozovatel: THINline s.r.o., Jeseniova 1196/52, 130 00 Praha 3 – Žižkov). Útok na náš web byl úspěšný a vyřadil jej z provozu.

V souvislosti s tím oznamujeme i webovou stránku „https://kuzelovi.cz/FuckPutin.html“, která se na zmíněném DDOS útoku s vysokou pravděpodobností též podílela, jelikož se snaží znefunkčnit těmito útoky mimo jiné i náš web.

Na ochranu před napadáním našich webových stránek jsme sice přijali již dříve opatření (např. z webhostingu, který nebyl tak odolný proti tomuto typu útoku jsme přešli na serverhosting, ovšem ani toto opatření není dostatečné). Každé zesílení ochrany nás stojí jisté finanční prostředky a tyto útoky nám nám působí škody.

Domníváme se, že výše popsaný DDOS útok na náš web vykazuje znaky trestné činnosti, a proto podáváme oznámení na neznámého pachatele.

Dáváme trestní oznámení na nedovoleném nakládání s cizím majetkem a další s tím související škody, které dle judikatury ve sporech o webové stránky mohou běžně dosahovat řádu mil. Kč. Je podezření na spáchání těchto přestupků a trestných činů: omezování svobody na správě cizího majetku a poškození dobrého jména ANS.

Za Alianci národních sil

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně

Mgr. Marek Adam, 1. místopředseda

Václav Kupilík, místopředseda

Jitka Entlichová, místopředseda

V Praze dne 4. 3. 2022

ALIANCE NÁRODNÍCH SIL www.aliancenarodnichsil.cz

politické hnutí

IČO: 71443274

ADRESA: Chudenická 1059/30, Hostivař, 102 00 Praha

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s