Zde text dopisu, který mu byl zaslán:

Dobrý den,

včera jsem si poslechla Vaší písničku o Putinovi. Byl jste jeden z mála, koho jsem ještě poslouchala, protože většina umělců nemá páteř a já někdy přemýšlím, že snad ani mozek. Napsala jsem komentář pod video, ale celou noc nespím a moc Vás prosím, stáhněte tu písničku.

Většina lidí z Ukrajiny se těší, že se dostanou pod vliv Ruska. Nikdy jste nekřičel, kde všude Západ rabuje a vraždí.
Bydlím s jednou paní z Ukrajiny a ta mi vypravuje, že kradou děti po vesnici na orgány a prodávají děti z dětských domovů. Ale to neříkali v televizi, tak to pro Vás není pravda.

Co jste zpíval když NATO bombardovalo půl světa, nic jste nezpíval, bylo ticho!

Kde byli všichni umělci, když tady šílená covidová mafie dělala ty hrůzy na dětech a do nás se snažila napíchat co se dalo. Na Václavák přišlo 300 lidí a umělec žádný. A dnes najednou plný Václavák. Kdo zaplatil tu obrovskou akci? A ještě si necháme pod koněm, znakem naší státnosti, promítat vlajku Ukrajiny a promítáme tam největšího

zfetovanýho zaprodanýho šmejda. Naši předci se musí v hrobě otáčet. V USA se popadají smíchy za břicho, co jsme za blbce. A věřte byla jsem tam mnohokrát a velmi dobře USA znám.


Nechce se mi věřit, že jste dostal peníze za tu skladbu, ale pokusím se Vám něco vysvětlit. Vím, mám tak staré děti jako jste Vy a chápu, že se o politiku moc nezajímáte, ale vysvětlím Vám ten problém jednoduše – Západ prostě potřebuje válku.

 Přečte si třeba Bismarcka – je toho hodně na internetu – ten říkal, že dobít Rusko se dá jen tak, že rozhádáme slovanské národy, rozbijeme Ukrajinu a oni se pobijí navzájem. A co děláme my? Vše, co oni chtějí!

Na Ukrajině má Západ biologické laboratoře, kde se vyrábějí ty nejhorší nemoci, které nám tu chtějí potom vypouštět. Podívejte se na výcvikové tábory praporu AZOV a banderovců. To i fašisti za války bledli, když viděli ty hrůzy, co prováděli banderovci na Ukrajině, v Polsku, na Volyni… S tím tam Ukrajina bojuje – ne s Ruskem!

Děláte sbírku pro Ukrajinu, to je dobře, ale posílat zbraně NE. Plán USA je takový: posílat zbraně na Ukrajinu, vyčistit si sklady a přesvědčit vojáky na Ukrajině, že tu válku vyhrají, aby jich padlo co nejvíce a vystříleli munici, kterou ještě zaplatí. USA a NATO ví, že nemají žádnou šanci, nikdo ze Západu jim nepomůže, ale jen je povzbuzují k boji.  Kam by také dali tu munici, co zbyla ze Sýrie a dalších zemí. Ukrajina jim to zaplatí ještě jednou.


Prosím, nerozdmýchávejte tu nenávist mezi lidmi, pomáhejte Ukrajině a věřte, že Západ zradí i nás, jako vždy zradil. Nevěřte mediím, nevěřte té hrozné propagandě proti Rusku, protože USA budou vesele obchodovat dál, a my tu nebudeme mít nic. Spojujte lidi a neskákejte na tu vlnu nenávisti, nemusíte Rusko milovat, ale ve druhé světové válce jich padlo přes 20 milionů sovětských vojáků i na naše osvobození. Věřili jsme Anglii a Franci, lezli jsme do zadku Německu a historie ukázala, že oni znají své zájmy a plníme jim je my.

Co takhle naše zájmy a naše rodiny? Asi Vám je jedno, jestli Vás budu poslouchat, nebo ne, ale věřte, že toto je velmi špinavá práce se  kterou si Západ nechce špinit ruce, ale Vy jste si je pošpinil!

Většina lidí po celém světě fandí Rusku, protože se jako jediné postavilo tomu zlu – občanské válce, která byla na Ukrajině již 8 let! Nechci Vám dávat politické školení, ale bohužel lidé s jiným názorem se nedostanou do medií, jelikož všechna patří do jednoho spolku a ten tam nikoho s jiným názorem nepustí.


Vás teď vynesou do nebes, ale zkuste napsat Biden je vrah a uvidíme tu demokracii u nás. Máte odvahu?
Většina alternativních zpravodajských webových stránek je zablokovaná, aby nikdo nevěděl co se opravdu děje nebo si myslíte, že je zablokovali jen tak?


Míru zdar a jak s touto informací naložíte, je na Vás a Vaší moudrosti.
Jitka Entlichová, ANS

Zde Pokáčova rychlovka „Putin je vrah“:

1 komentář: „Primitivní hlupák Pokáč napsal novou „píseň“.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s