Iniciativa Ne základnám ruší akce, protože jim je vyhrožováno smrtí!

Pane primátore, zastupitelé hlavního města Prahy,

současná situace ve společnosti, která se nedá označit jinak, než jako podněcování nenávisti a násilí jedné skupiny obyvatel vůči jiné, podněcování nenávisti a násilí proti jinému národu, kdy tento stav vyvolávají masmédia a mainstreamové politické strany, nás nutí k rozhodnutí zrušit oznámené shromáždění ke dni 12. března 2022 na Václavském náměstí  (12.3.1999 přistoupení ČR k Severoatlantické smlouvě a bombardování Jugoslávie).

Jednání MHMP potvrdilo existenci dvojího metru v posuzování mezinárodních situací, kdy doposud například nepřejmenovalo ulici Americkou a to z důvodu masového vraždění obyvatel Iráku ve válce, agresi, invazi, okupaci, prostě  válku, která byla vedena pod lživou záminkou  z důvodu neexistujících zbraní hromadného ničení.

Naše rozhodnutí chce předcházet možnému napadení účastníků shromáždění, napadení organizátorů, ohrožení jejich životů, kteří chtěli občanům připomenout, kde všude NATO porušilo mezinárodní právo, Chartu Organizace spojených národů, Mezinárodní humanitární právo atd.

Čelíme výhrůžkám, že nám bude podříznuto hrdlo, že si pro nás dojdu domů atd., které byly zaslány emailem na nezakladnam.cr@gmail.com..

Byla  posprejovaná dodávka využívaná k akcím iniciativy a to v místě bydliště a vylepovány hanlivé nápisy s tvářemi organizátorů Iniciativy NE základnám ČR,z.s.. 

Tuto ,,dezinformaci“ si můžete, pane primátore, ověřit u policie nebo na státním zastupitelství.

Mír se nedá zajistit zastrašováním, odstrašováním, vojenským obkličováním jiných území, národů,

tolerováním vraždění a tolerováním fašismu a nacismu.

Za Iniciativu NE základnám ČR, z.s.

Václav Novotný

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s