V. Putin řekl: „My nechceme svět, ve kterém nebude Rusko!“

A Západ přímo prohlašuje: „Pro Rusko tu místo není!“ Na PR Ukrajiny bylo všechno připraveno, obrovské zdroje byly vrženy zároveň na Putinovu diskreditaci. Ale vše se nyní otočilo.

A co jim nevyšlo? Putin totiž ohlásil denacifikaci a demilitarizaci Ukrajiny. A to znamená, že se nebude jednat jen o lokální obranu Luhanské a Doněcké republiky a o návrat území, které byly součástí jejich oblastí, když vyhlásili republiky. Jedná se o denacifikaci celého státu! Demilitarizaci celého státu, o likvidaci hrozby ze strany Ukrajiny pro Rusko. Ukrajina je jen nástrojem Západu ve vztahu k Rusku.

Kdyby se teď Rusko zastavilo a nedokončilo tu denacifikaci Ukrajiny, nesmí souhlasit s rozdělením Ukrajiny, v jakékoliv podobě, musí to být jen unitární Ukrajina, jen unitární! Protože jen to umožní kvalitně vyčistit banderovskou líheň. Protože lidé s různou kulturou, s různou ideologií nemohou existovat v jednom státě. Ta kultura musí být kompatibilní, a když je diametrálně opačná, tak to nejde.

Jak by bylo možné do jednoho státu začlenit Rusko/SSSR a Německo? To by nešlo. Proto také ta válka byla tak strašná. Zatímco s Francií to šlo. S Rakouskem? Bez problémů. S Itálií? Raz dva.

Ti všichni zformovali Třetí říši, dobrovolně ji zformovali a vedli s námi tu hroznou válku. To teď se nás pokoušejí přesvědčit, že jsme jako fašisti.

Stejně jako naši otcové a dědové bránili svůj stát za Velké vlastenecké války před fašistickou sběří. Stejně tak dnes na Ukrajině probíhá válka s fašistickou sběří! Probíhá osvobození našeho národa, našeho ruského území.“ Ano, které se nazývá Ukrajina. A já například žiju na území, které se nazývá Sibiř, a to snad není Rusko, nebo co? Někdo zase žije na Urale, někdo v Povolží. A mimochodem, kdysi bylo území Altaje považováno za sibiřskou Ukrajinu. Takto je to napsáno v dokumentech. Takže je to naše území, které nikomu nevydáme. A žádné prostředníky! V našem domě nemá žádná pakáž co dělat, co vychovává benderovskou sběř. Je třeba vyčistit, vyčistit tu benderovskou líheň.

https://vk.com/video351663392_456239286

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s