Všechno tohle je namířeno na chudnutí celé Evropy. Ti, co řídí Evropu a USA a dělají sankce proti Rusku, nejsou idioti, jen potřebují lidi v Evropě dostat na kolena a k tomu potřebuji zdůvodnění a tím důvodem bude Rusko. Jenže u většiny občanů Evropy už se projevuje Stockholmský syndrom, kdy lid miluje a brání svého trýznitele.

Válka na Ukrajině není jen válka Ruska s Ukrajinou, ale je součástí války globálních psychopatů proti lidstvu. Nebo myslíte, že sankce Rusko ohrozí, když doteď ho jen posilovaly? Podívejte se, kolik dělá populace společenství BRICS. Stačí spočítat Rusko, Čínu, Indii a Brazílii. A teď se podívejte na populaci Evropy a klidně i s USA dohromady. Pak se podívejte, ve které zemi jsou jaké zdroje a nerostné bohatství. A co vám z toho vyjde?

Sedím na pařezu v lese u řeky a přemýšlím co se to s lidmi děje.

Mám na mysli to obrovské pokrytectví, které tak velice rozkvetlo.

Lidé si dávají do profilu vlajku Ukrajiny a já bych se jich rád zeptal proč?

Je to soucit z obyčejnými občany anebo podpora režimu,který podporuje fašismus a drží si ve službách nacistické organizace uctívající hákový kříž a válečného zločince Stefana Bandery? Možná neznají ,nebo zapomněli na jeho výrok:“ Zabijte každého Poláka od 16 do 60 let“.

Já mám také soucit s občany Ukrajiny, ale zároveň jsem měl také s občany Jugoslávie, když je bombardovalo NATO. A také s občany Sýrie, Afghánistánu, Libye a Iráku, kde umřelo půl milionu děti a krvavá Madla řekla, že ty oběti stály za to. Mám soucit i s lidmi v Luhansku a Doněcku, kde po dobu 8 let Rusové byli vražděni nacisty z Ukrajiny. Ale mám soucit i s lidmi v Jemenu, který je bombardován i nyní Saúdskou Arábii, s lidmi v Somálsku a mnoha zemích Afriky kde umírají lidé. A také s lidmi v zemích, kde lidé umírají hlady jen proto, že je svět k nim lhostejný a raději investuje do zbrojení, válek, drog, soukromých tryskáčů, jachet za miliony dolarů a systémů, které vymývají lidem mozky.

Vidím to tak, že lidé si dávají do profilovky pouze ty vlaječky, které jim doporučí mediální propaganda a zkorumpované vlády. Copak lidé kteří umírají v jiných koutech světa si nezaslouží soucit a podporu??????? Nebo je důvodem to, že chcete být Inn a cítit se, že patříte k elitě? Nebo to, že chcete být součástí stáda, ve kterém se cítíte dobře a v bezpečí????? Ono není jednoduché vystoupit z komfortní zóny.

Kam jsme to dopracovali? Vždyť my už děláme vše na povel! Abychom vyjádřili lásku svému partnerovi, tak potřebujeme Svatého Valentýna. Abychom si uvědomili, jak úžasné jsou naše ženy, tak potřebujeme MDŽ. Abychom si uvědomili, že máme chovat úctu ke své matce, která nám dala život a za ten náš by klidně ten svůj položila, tak potřebujeme Den matek. Abychom pochopili, že otec je ochránce rodiny pro kterou by měl být oporou a který za svoji rodinu neváhá položit i svůj život, tak nepotřebujeme Den otců.

Copak už umíme dělat vše pouze jen na povel médií a zkorumpovaných politiků? Vždyť se můžeme mít rádi každý den a každý den se objímat a vyjadřovat vděčnost? Proč rozlišujeme lidi na ty kteří soucit a pomoc zaslouží a na ty, kteří údajně ne? Jen proto, že o té druhé skupině se nemluví v televizi?????

Podívejte se, jak jsou lidé a rodiny rozděleny. Uvedu příklad z mých přátel. Rodiče téměř zavrhli svoji dospělou dceru jen proto, že nesdílí mainstreamové názory. Posílali ji k psychiatrovi a říkali, že je v nějaké sektě a stala se terčem posměchu nejen rodičů, ale i své sestry. Přitom ta holka je velice moudrá a používá kritické myšlení. Podotýkám, že její rodiče a sestra jsou velmi vzdělání lidé. Kam jsme se to proboha dostali?????

Copak lidé nikdy nepochopí že 90% lidí na této planetě je na jedné lodi? Že pouze několik psychopatů, kteří se pasují do role bohů, se nás snaží rozdělit a ovládat? Rozděluj a panuj, to je jejich heslo.

Válka na Ukrajině není jen válka Ruska s Ukrajinou, ale je součástí války globálních psychopatů proti lidstvu. Nebo myslíte, že sankce Rusko ohrozí, když doteď ho jen posilovaly?? Podívejte se, kolik dělá populace společenství BRICS. Stačí spočítat Rusko , Čína, Indie a Brazílie. A teď se podívejte na populaci Evropy a klidně i s USA dohromady. Pak se podívejte, ve které zemi jsou jaké zdroje a nerostné bohatství. A co vám z toho vyjde?

Rusko nepotřebuje Ukrajinu, EU a ani USA. Myslíte, že je potrestáme, když nebudeme odebírat jejich plyn ? Už se začíná budovat plynovod do Číny!

Pokud lidé nepochopí, že neexistují špatné a dobré národy, ale že jsou pouze dobří a zlí lidé, tak se svět nikam neposune. Jde jen o to, kdo a jak ty národy ovládá a vymývá jim mozky pomoci mediální propagandy.

Lidstvo musí pochopit smysl života, vrátit se k přírodě a jejím zákonům a hlavně ji přestat chtít ovládat a řídit. Ona bude mít stejné vždy poslední slovo.

Pokud se lidé neproberou a nepostaví se svým trýznitelům jako celek, pak si nezasloužíme okupovat tuto nádhernou planetu Zemi. Pak už zbývá jen říci: „Poslední ať zhasne.“ Dáváte si vlaječky cizích zemí, ale všímáte si, kolik umře ještě nenarozených dětí v ČR? Kolik dětí umírá třeba na rakovinu? Kolik máme autistů? To vás nechává chladnými? Jsem však optimista a jsem přesvědčen, že obrat k lepšímu už je na dohled a že všichni ti, kteří podporují zlo, by měli přemýšlet o tom, co se bude dít až bude „udělování odměn“, ať už to materiální nebo to karmické.

Miloš Bednář

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s